Дієта Тетяни Рибаковій, або як схудла Таня Рибакова | SlimSecret

Дієта Тетяни Рибаковій, або як схудла Таня Рибакова | SlimSecret Дієта Тетяни Рибаковій

Дієта Тетяни Рибаковій є показовим прикладом для всіх молодих дівчат, які мріють про струнку фігуру. У школі у дівчини не було друзів – однокласники тільки кидали услід

образливі прізвиська, називаючи коровою і бочкою з салом. А вже про першу шкільне кохання і зовсім можна було забути. Ну який нормальний хлопець готовий звернути увагу на товстуху, одягнену в бабські кофти і подібну хламиду?

Багато ровесниці Тані, вже в пубертатному періоді зіткнулися з проблемою зайвої ваги, в основному йдуть по самому, як їм здається, простому і швидкому шляху – вони починають худнути, голодувати і, що найстрашніше, приймати таблетки для схуднення. Підсумком служить невтішна медична статистика, яка свідчить про різко зрослу останнім часом кількості випадків анорексії, булімії, а також захворювань ШКТ (гастрити, виразки, проблеми з кишечником і нирками).

Неправильне схуднення Тані Рибаковій

Юній Тані теж дуже хотілося носити красиві модні наряди, ходити на дружні вечірки та романтичні побачення. Вона почала пробувати розвантажувальні дні на яблуках і кефірі, практикувала сироїдіння і безвуглеводну дієту. Приходячи після уроків, вона з’їдала тарілку супу з селерою, потім йшла гуляти, а ввечері пила тільки кефір і лягала спати практично голодна.

Результати були, але все дуже швидко закінчувалося зривами і, як наслідок, набором ще більшої ваги. Крім цього, від частих експериментів над своїм організмом, у Тетяни Рибаковій з’явилася хронічна втома, знизилася успішність, почали випадати волосся, розшаровуватися нігті, з’явилися головні болі, мішки під очима, проблеми зі стільцем. Та вже, перша «красуня» школи – нічого не скажеш! І дівчина поставила перед собою чітку мету – схуднути до випускного. І їй це вдалося.

Як схудла Тетяна Рибакова?

Зрештою, дівчина зрозуміла, що підходити до зміни іміджу настільки радикально, не варто, адже її зайві кілограми – це закономірний результат неправильного раціону, а точніше – відсутність системи харчування. З самого дитинства батьки не забороняли їй шкідливу їжу – чіпси, цукерки, гамбургери, піцу. Їла вона тоді, коли хотіла, і стільки, скільки хотіла.

Тетяна Рибакова схудла тоді, коли включила в свій стиль життя правильне харчування і розумні фізичні навантаження. Таким чином, дівчині вдалося скинути більше 50 кг і перетворитися з ізгоя і гидкого каченяти у витончену леді з витонченою фігуркою.

Корисні продукти

Таня простудіювала кілька книг відомих дієтологів і масу статей, присвячених проблемам зайвої ваги. Проаналізувавши отриману інформацію, Рибакова зрозуміла, що пріоритет слід віддавати білкам, як будівельному матеріалу нашого організму, і склала для себе індивідуальну дієту, яка і донині складається з:

    знежиреного сиру яєць курячої грудки кисломолочних продуктів нежирного сиру злаків бобових фруктів риби та морепродуктів зелений чай овочі

Comments are closed!