Дієта Тетяни Малахової для схуднення | Нові дієти

Дієта Тетяни Малахової для схуднення | Нові дієти Дієта Тетяни Малахової

завантаження.

Сьогодні існує безліч варіантів різних дієт, в основу яких покладені абсолютно різні принципи – роздільного харчування, білкової їжі, підрахунку калорій і т. д. У дієті Тетяни Малахової, яка також називається дієта «дружба», покладено

принципи теплотехніки і закони термодинаміки. Тобто ця методика дозволяє витягти енергію з їжі і не давати можливості їй акумулюватися у вигляді жирових запасів. Методика Малахової – це певні принципи харчування, які і дозволяють добитися шуканого результату – позбутися жирових відкладень і підтримувати фігуру в оптимальному стані. У цій дієті є три складові успіху – вибір продуктів, їх сполучуваність і послідовність вживання.

Рекомендації до дієти

Дуже важливим аспектом дієти Малахової є сполучуваність продуктів. Не можна поєднувати продукти з високим вмістом білка і вуглеводів, вуглеводисті з високожирними. Стосовно конкретних продуктам харчування можна поєднувати знежирені або з низьким вмістом жиру кисломолочні продукти з фруктами, а от соєві продукти не можна поєднувати з продуктами тваринного походження. Також зверніть увагу на послідовність прийому харчових продуктів: вранці – вуглеводи з додаванням білка, мінімальною кількістю жиру; вдень – вуглеводи з низьким глікемічним індексом, клітковина, жири і білки; ввечері – білки з великою кількістю клітковини.

Дієта Тетяни Малахової також увазі не різке виключення шкідливих продуктів з вашого раціону, а поступову заміну їх на корисні. До шкідливих продуктів належать сіль, солодощі, білий рис, картоплю, кукурудзу, хліб, рафіновані продукти та продукти глибокої харчової переробки, кетчуп, майонез, приправи, алкоголь, продукти, смажені на олії. Корисні продукти – це свіжі овочі, фрукти, натуральні кисломолочні продукти, що мають знижену жирність, сири з низьким рівнем жирності.

Обов’язкова умова – включення в раціон харчування морепродуктів, які є прекрасним джерелом білка, поліненасичених жирних кислот (омега-3 і омега-6) і мікроелементів.

До продуктів, які можна включати в раціон відносяться цільнозернові продукти, бобові, насіння, горіхи, сухофрукти. Як приправи використовуйте натуральні підсилювачі смаку, такі як лимонний сік, перець, часник, трави. Якщо ви не в змозі відмовитися від шоколаду – включайте в раціон гіркий шоколад з вмістом какао 70% і вище.

Принципи дієти дружби Тетяни Малахової

При роботі над собою по методу Тетяни Малахової потрібно строго дотримуватися наступних принципів:

Випивати склянку води після пробудження. У перебігу дня випивати по одній склянці чистої води за 30 хвилин до їжі. Ретельне пережовування їжі. Розпланувати свій режим так, щоб було кілька прийомів їжі, але не менше чотирьох. Останній прийом їжі не пізніше трьох годин до відходу до сну. Завжди снідайте. Перед будь-яким прийомом їжі обов’язково їсти салати або свіжі овочі.

Керуватися даними принципами слід при розробці власного індивідуального режиму дня і режиму харчування.

Протипоказання, побічні ефекти

Протипоказань для застосування дієти для схуднення Тетяни Малахової немає, за винятком виразкової хвороби в стадії загострення або гастритів. Також протипоказано вживання продуктів, до яких є індивідуальна непереносимість. Люди, які дотримуються певний лікувальний режим, повинні проконсультуватися з лікарем, як можна поєднувати принципи дієти Тетяни Малахової і свого індивідуального лікувального харчування. При наявності обмінних захворювань (цукровий діабет) також потрібно вибирати тільки ті продукти, які можна діабетикам (несолодкі фрукти і т. д.).

Про побічні ефекти можна сказати наступне – перший час можуть бути труднощі з режимом відправлень, тому що організм перебудовується, можлива поява висипань на шкірі – не турбуйтеся, це ефект самоочищення, також можливе випадання волосся з наступною заміною їх новими.

Меню дієти дружби Малахової на тиждень

Розглянемо зразкове меню на тиждень, виходячи їх чотириразового харчування.

Сніданок: зернові + нежирний сир

Другий сніданок: фрукти

Обід: відварене куряче м’ясо + тушковані овочі

Вечеря: риба + салат зі свіжих овочів

Сніданок: нежирний кефір + проростки пшениці

Другий сніданок: фрукти

Обід: тушкована яловичина + відварені овочі

Вечеря: варена сочевиця + салат зі свіжих овочів

Сніданок: нежирний сир + фрукти

Другий сніданок: горіхи, Насіння

Обід: припущенное м’ясо з ананасами

Вечеря: креветки відварні + салат зі свіжих овочів

Ви можете скласти власне меню виходячи з примірних вказівок, а також з правил поєднання продуктів і правил вживання продуктів.

Яких результатів чекати?

За допомогою дієти Тетяни Малахової можна значно знизити вагу, але не відразу. Принципи дієти «дружба» – це свого роду спосіб життя, в який потрібно увійти, пристосуватися до нього і практикувати тривалий час. У такому випадку результат буде поступовим, але стійким і тривалим, а ефект залишиться. Наприклад, були жінки, які за 1,5 року схудли на 45 кг, а були й такі, у яких зниження ваги за той же проміжок склало тільки 10 кг. Багато що залежить від початкової маси тіла, наприклад, якщо людина має вагу 80-90 кг, то він і скине більше, ніж той, який почав худнути від початкового рівня в 65-70 кг. У середньому ви зможете втратити 15-20% маси тіла від початкового рівня протягом 5-6 місяців.

  • Сухофрукти та приправи для схудненя

Comments are closed!