Дієта та тренування: на благо м’язам – в топку жир! – Портал Фітнес 96

Дієта та тренування: на благо м’язам – в топку жир! – Портал Фітнес 96 Дієта та тренування: на благо м’язам – в топку жир!

Новачки в спортзалі часто повторюють одну і ту ж поширену помилку: намагаючись одночасно викликати спалювання жирів і глибоко прокачати м’язи, вони обмежують себе в калоріях. Наслідки

передбачувані: в черговий раз при взятті важкого ваги в очах спортсмена темніє, і він класично валиться в глибокий непритомність! Щоб уникнути цього неприємного – в аспектах здоров’я та репутації – моменту, давайте поміркуємо, наскільки сумісні дієта і заняття в тренажерному залі.

Насамперед, треба визначитися, що ми звемо дієтою? У правильному розумінні цього слова, дієта є не що інше, як збалансований раціон для більшої ефективності тренувань. Сукупність цих понять дозволить рівномірно спалювати жири, накачувати м’язи і приведе Вашу фігуру в ідеальний стан! Іншими словами, при будь-якому впливі на м’язи за допомогою силових тренувань, неважливо – чоловік Ви чи жінка, зганяли Чи Ви вагу або набираєте, чи займаєтеся аеробікою або тягати залізо, слід дотримуватися певної дієти.

Соматичні типи

Важливо знати, до якого соматическому типу Ви ставитеся! Існує три соматотипа людей, які визначають, які види тренувань і який раціон харчування найбільш підходять кожному з них для досягнення стрункої, мускулистої фігури.

Ектоморфний тип. Насилу набирає м’язи, але легко втрачає жир. Має тонкі кістки і акуратні суглоби. Талія природно вузька. Худорлявий.

Мезоморфний тип. Підшкірного жиру мало, м’язову масу набирає легко. Талія розпливчаста, кістки широкі, суглоби товсті. При цьому мускулистий від природи.

Ендоморфіческій тип. Легко нарощує як м’язи, так і жир. Прес не виражений, талія неясна, плечі похилі або вузькі.

Визначте, до якого типу найбільше підходить Ваша фігура (пам’ятаєте, що найчастіше зустрічаються змішані типи), і ознайомтеся з основами програми тренінгу та супутньої дієтою для кожного типу!

Ектоморфи

Ектоморфи розташовані до збільшеного числу повторень. До м’язевого паління – показником ефективності силових тренувань – вони приходять в діапазоні повторень числом 10-15. Але в цих умовах м’язи ектоморфа ростуть неохоче, для нарощування маси досить 6-8 повторень. Тренувальна інтенсивність ектоморфа повинна бути значною, але не позамежної. Рекомендовані часті тренування з меншою кількістю підходів в діапазоні повторень 6-8. Дієта ектоморфа повинна зводитися до прийому белоксодержащіх продуктів – стейк, куряча грудка – кожні три години. Вуглеводів має вводитися рівно стільки, щоб не гальмувати надходження в організм білка. Обов’язково вживання протеїнових коктейлів.

Мезоморфи

Стратегія мезоморфа – це періодичність високої інтенсивності і тривалий відпочинок. Спалювання жиру і одночасне збільшення м’язової маси досягається чергуванням сесій з мінімальним (2-3) і шокуючим (15-30 і більше!) Числом повторень. У плані раціону мезоморф повинен обмежувати прості вуглеводи і насичені жири, але при цьому найчастіше є. Слід брати білок – стейк і яйця, здорові жири і комплексний протеїн.

Ендоморфи

Ендоморф важче за всіх! М’язи його досить великі, але при цьому менш щільні і містять багато жиру. З цієї причини, він впевнено почуває себе в зоні малого числа повторень, швидко набираючи вагу. Насправді ендоморфу показані висока частота повторень (10-15), які викличуть спалювання жиру, якщо мета – це якісні м’язи! Маючи здатність до швидкого відновлення і тренувань, ледь не досягає точки відмови, єндоморфам належить уникати частих тренувань. Але включення в тренінг аеробіки дають приголомшливі результати, тому рекомендовані часті кардіосессіі помірної тривалості. Ендоморфу, як нікому, потрібна грамотний диетарних підхід, так як утримати жирові відкладення на низькому рівні йому важко. Гармонійно вибудуваний раціон повинен поєднувати в собі високоякісний білок – в даному випадку, стейк і риба – і здорові жири, обмежуючи насичені жири і вуглеводи. За допомогою протеїнових коктейлів легко збалансувати загальний калораж.

Резюме

Підіб’ємо підсумок: важливою складовою тренувальної програми по спалюванню жиру є застосування тренувань з обтяженнями, але не менш важливо при цьому харчуватися відповідно до своїх навантажень. Цей гармонійний баланс дозволить сформувати чудові м’язи і струнку фігуру!

Пропонуємо ознайомитися з нашим унікальним сервісом – енциклопедією вправ з бодібілдингу. там ви можете знайти докладний опис всіх вправ з бодібілдингу, забезпечених покрокової інструкцією і відеороликом.

  • Коли накачуються мязи- жир спалюється?

Comments are closed!