Дієта: сухофрукти та горіхи для схуднення, відгуки, меню

Дієта: сухофрукти та горіхи для схуднення, відгуки, меню Дієта на основі сухофруктів і горіхів

Серед безлічі сучасних дієт кожна людина намагається знайти ту унікальну і ефективну дієту, яка підійде саме йому. Можливо, вашою дієтою стане дієта на основі сухофруктів і горіхів, з вмістом якої ви зможете ознайомитися

далі.

Дієту на основі сухофруктів і горіхів можна дотримуватися не більше 5 днів. Втрата ваги складе до 1 кг на день.

З назви ясно, що основні продукти в цій дієті – сухофрукти та горіхи. Під сухофруктами маються на увазі курага, родзинки, чорнослив, і в невеликих кількостях цукати. Горіхи для цієї дієти можна брати будь-які.

Меню дієти: сухофрукти та горіхи

    Щоранку ви берете 150 гр. будь-яких горіхів, і 300 гр. будь-яких сухофруктів. Змішуєте всі разом, і виходить вітамінна суміш, яку вам потрібно вжити протягом дня. Для зручності, кращій засвоюваності і контролю над апетитом бажано поділити денну порцію суміші на 4-5 частин.

Пити під час дієти потрібно воду або чай. Всі інші напої, включаючи каву і кисломолочні, не потрібні.

Переваги цієї дієти полягають в наступному. Ви щодня їсте смачну їжу, що саме по собі приємно. Цукати, які також можна додавати в суміш, солодкі, тому головна проблема всіх худнуть людей – відсутність солодкого – вам не загрожує. А значить, і настрій протягом дієти буде позитивне.

Сухофрукти зручно їсти на роботі, в дорозі, на прогулянці, і не потрібно стояти біля плити, готуючи мудровані і моторошно несмачні дієтичні страви. Звідси випливає висновок, що дієта на основі сухофруктів і горіхів – порятунок для людини, чий графік дня розписаний по секундах.

Але, як і в будь-якій дієті, в даній дієті є свої мінуси. Відсутність молочних продуктів і м’яса на такий тривалий термін – не самий корисний вибір. Також при даній дієті легко зірватися, і замість належних 450 гр. суміші в день насипати собі всі півкіло.

Протипоказаннями до дієти є будь-які захворювання печінки і шлунка.

В цілому ж ця швидка дієта не змушує вас голодувати, тому що горіхи і сухофрукти калорійні. Вона цілком може стати зручним способом втратити пару кіло перед сімейним торжеством або корпоративним веселощами.

До плюсів дієти можна віднести і те, що із сухофруктів і горіхів організм отримає необхідні вітаміни.

Втім, якщо екстремальне схуднення не для вас, сухофрукти та горіхи можна використовувати як корисний перекус.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

  • сухофрукти і втрата ваги

Comments are closed!

_0.31MB/0.01380 sec