Дієта, стабілізуюча вагу на айраном | Нові дієти

Дієта, стабілізуюча вагу на айраном | Нові дієти Дієта на айраном

Всякий кисломолочний продукт повною мірою засвоюється організмом. І все, тому що їх бактеріальна складова:

    – біфідобактерії; – молочнокислі бактерії; – лактобактерії.

Молочнокислі бактерії ідеально поділяють довгі вервечки молекул білка на менш короткі пептиди й амінокислоти, які набагато алергени і легко засвоювані. Лакобактеріі виробляють лактозу – фермент, який і сприяє засвоєнню лактози. Біфідобактерії, не дають рости і розвиватися: – гнильним мікроорганізмам; – хвороботворним мікроорганізмам.

Молочнокислий продукт айран виробляють за допомогою закваски молока з такими корисними для людей бактеріальними культурами (можна згадати і про кефірної дієті), як:

    – дріжджі; – болгарська паличка; – термофільний стрептокок.

Продукт айран оздоровлює повністю організм, безпосередньо:

    – налагоджує роботу кишечника; – скріплює нервову систему; – зміцнює м’язову систему; – підвищує імунітет.

Айран для скидання ваги – дієта на айраном.

Дієтологами відзначено, що серед представників різних народів, які традиційно харчуються айраном або ж подібним йому кисломолочними продуктами змішаного бродіоDя, зустрічається набагато менше людей, які страждають зайвими кілограмами.

Вервечки вельми корисних бактерій даного продукту вбивають гнильні бактерії в кишечнику, не даючи їм подальшого розмноження, і бойовито допомагають організму людини позбутися від токсинів і шлаків. Кожен день, застосовуючи двісті мілілітрів напою айрану можна позбутися від запорів, що теж дуже важливо при лікуванні – ожиріння.

Дієта, що містить малокалорійні страви – дієта на айран, які готуються на основі даного продукту, дає добрі результати і за малий термін можна стабілізувати вагу. Дієта на айраном містить багато білка і майже не має жиру, тому досить поживний, смачний і схуднення на ньому проходить досить гладко і зручно.

Незвичайно результативними для зниження ваги будуть розвантажувальні дні, які необхідно робити раз на тиждень, коли їсть лише один айран і також малокалорійні страви, приготовлені з нього. Наприклад, можна приготувати холодні супи, на основі продукту айрану використовуючи крижану джерельну або ж мінеральну воду додаючи в неї свіжі огірки, редис, різноманітну зелень, спеції, своєрідний рецепт салату. У розвантажувальні дні радять вживати півтора або два літри напою у складі страв та коктейлів.

Лише за один такий розвантажувальний день можна скинути один кілограм ваги. А, ось замінюючи калорійний вечерю склянкою айрану можна позбутися зайвих жирів без особливих заборон в харчуванні протягом усього дня.

Введіть свій email і отримуйте всі нові дієти ПЕРШИМИ

Підтримай блог, збережи посилання у своїй соціальній мережі статтю – клікнувши на кнопку! Заздалегідь величезне спасибі

Comments are closed!