Дієта Соловйова | Анна Модлі. Воїн стрункості. метод похуденія. Технологіі стрункості і здоровья. Похуденіе і омолодження

Дієта Соловйова | Анна Модлі. Воїн стрункості. метод похуденія. Технологіі стрункості і здоровья. Похуденіе і омолодження Дієта Володимира Соловйова

Багатьом знайоме ім’я Володимира Соловйова – журналіста, письменника, шоумена і музиканта. Йому під силу встигати вести кілька телевізійних передач і радіо ефірів, видавати книги-бестеллера

і записувати альбоми. В одному інтерв’ю Володимир Рудольфович сказав: «Що робити, доводиться все встигати. Четверо дітей – хороший стимул! ». Не так давно до списку його досягнень додалася ще одна серйозна перемога, цього разу над власною вагою.

Телеглядачі напевно ще не встигли забути перші телевізійні передачі журналіста, в яких він і Олександр Гордон представлялися двома полемізує сторонами і виступали один проти одного дуже символічно і красномовно – товстий і тонкий.

Сьогодні в молодому, підтягнутому чоловікові з великим трудом можна дізнатися того 160-кілограмового опонента Гордона – саме таку вагу був зафіксований у Володимира Соловйова до чарівного перетворення, чудесного схуднення. Випробувавши на собі більшу частину швидкодіючих методів і знаменитих методик, він нарешті знайшов найбільш відповідний для себе ритм, що дозволяє втрачати надмірна вага, та такий, що ніякі дієти для схуднення . застосовувані раніше, не йшли ні в яке порівняння. Йому вдалося втратити вісімдесят кілограм і стабілізувати оптимальну вагу!

Свій дивовижний досвід журналіст описав у книзі «Соловйов проти Соловйова. Худнути або худнути ». 7і слів автора, твір не є посібником, джерелом інформації або черговими популярними автобіографічними нотатками або зоряними дієтичними мемуарами. У цій книзі (тобто повноцінному літературному творі) автор веде розповідь про власний неймовірному перетворенні, у властивій і характерною йому невимушеній, іронічної і розумною манері.

Ось рекомендації з книги, можливо, комусь дієта Соловйова також здасться ідеально відповідною:

«Є слід часто, зате потроху, краще п’ять або шість разів на день. У середньому, виходить, приблизно, через два або два з половиною години. Всякий разовий прийом їжі обмежується порцією їжі в 300 грам. Обов’язково умова – рясне пиття, ніяк не менше двох, а то й двох з половиною літрів за день. Мається на увазі виключно вода. Всякі напої, типу газованої води, пепсі, нектарів, важкого алкоголю – виняток! Якщо вже зовсім без спиртного ніяк, тоді допускаються білі і червоні вина. Соки пити свіжовичавлені, без додавання цукру, їх вживання вважається окремою трапезою. Цукор взагалі виключити категорично! Не додавати його ні в які продукти і готові страви. При неможливості застосування цукрозамінників, можна спробувати мед. Забути про класичну шкідливої??їжі, типу смаженої картоплі. Природно, потрібно цілковитий відмова від їжі-сміття: майонезу, кетчупів, чіпсів, чупа-чупс і т. п. ».

Крім деякого скорочення продуктового переліку, автор книги вважає правильним проведення щотижневих розвантажувальних днів. У такі дні добре використовувати розвантажувальні монодієти: кавунову, сливову, кефірну. Це допоможе скороченню обсягів шлунка. При цьому, Володимир Соловйов підкреслює, що під час своєї дієти для схуднення ніколи не доводив себе до голодного стану, вважаючи це вкрай шкідливим і неефективним ходом.

Немалозначні моменти: дієта Соловйова виявилася максимально дієвою при дотриманні режиму сну (мало спиш – не вдасться схуднути!) і відмови від пізніх вечерь (не їсти хоча б за дві години до сну). На сон має припадати ніяк не менше 7 годин.

Володимиру Соловйову вдалося схуднути на двадцять кілограмів вже в перші 2 місяці і перейти з 56 розміру на 48.

Звичайно, правила прості, легко здійснимі, логічно позитивні, корисні і раціональні, проте не будемо забувати про індивідуальні особливості, можливу наявність протипоказань, а консультація з дієтологом допоможе кожному прийняти своє правильне рішення.

Якщо вам сподобався даний матеріал, будь ласка, натисніть на кнопку соц. мереж (знаходяться нижче) – щоб про нього дізналися інші люди. Ми будемо вам дуже вдячні! Спасибо!

Comments are closed!

_0.31MB/0.01180 sec