Дієта: сода і лимон для схуднення

Дієта: сода і лимон для схуднення Дієта: сода і лимон для схуднення

Інструкція

Не так давно в дієтичному напрямку з’явилася нова методика – дієта, розроблена на основі харчової соди і свіжого лимона. Не варто дивуватися, які тільки продукти не використовувала чарівна половина людства

в одвічному прагненні домогтися досконалих форм. Чим погані лимон і сода, продукти, постійно присутні практично на будь-якій кухні? Раніше сода вже застосовувалася для боротьби з жировими відкладеннями як компонент для ванночок. Тепер, рекомендується соду пити. Правда, вживати порошок слід не в сухому вигляді, а в розчині з додаванням віджатого лимонного соку або, в крайньому випадку, столового оцту.

Під час дієти рекомендується приймати всередину склянку своєрідного шипучого напою, запиваючи їжу. До речі, слід уточнити, що прийом соди не є сучасної інновацією. Ще на початку минулого століття засіб широко використовувалося для лікування хвороб шлунка, що супроводжуються рясним виділенням шлункового соку. Як відомо, у складі даного ферменту знаходиться соляна кислота, яка чудово нейтралізується лужним розчином соди. До цих деякі люди, які страждають від печії, воліють замість дорогих ліків пити соду. У фармакології існує ряд препаратів з аналогічною дією

От тільки не було враховано, що вживання соди викликає вкрай небажаний ефект, званий «кислотним рикошетом». Після закінчення дії соди, концентрація соляної кислоти в шлунковому соку різко зростає, що призводить до сильнішого, часто хв0обливого приступу печії. Коли неприємний наслідок отримало наукове обгрунтування, більшість препаратів на основі соди припинило своє існування. Однак тепер виникло нове протягом, яке пропагує «шипучку», як чудовий засіб для розчинення надлишків жиру безпосередньо в шлунку, нейтралізуючи їх на стадії початкового перетравлення продуктів.

Всім, бажаючим використовувати новинку дієтичного харчування, варто уважно ознайомитися з думкою професійних лікарів. Харчова сода здатна не тільки збільшувати концентрацію соляної кислоти в складі шлункового соку, але, і підвищувати артеріальний тиск, і провокувати набряклість м’яких тканин. Тривале вживання соди призводить порушення кислотно-лужного обміну, алколоз. Симптомами захворювання є діарея, посилений метеоризм, напади нудоти, що супроводжуються блювотою, головний біль. Небажано приймати соду жінкам, які перебувають у “цікавому” положенні або що вигодовують дитинку грудьми.

Антациди, препарати на основі соди, можуть призначатися при серйозних показаннях і на невеликий термін. Тому, тільки протягом декількох днів може використовуватися і дієта. Сода і лимон додаються в стакан з теплою водою. Соди достатньо взяти не більше 1/4 чайної ложечки, а лимонного соку стільки, щоб вода почала шипіти. Слід врахувати, що безконтрольне застосування соди деколи приводить до розриву стінки шлунка через накопичення вуглекислого газу. Категорично не рекомендується ризикувати пацієнтам з проблемами серцево судинної системи, з виразкою шлунка, а також, гастритом. Використання засобу призводить до розвитку ускладнень, здатних підірвати здоров’я.

Сода дійсно дозволяє позбавлятися від надлишків жирових накопичень і ефективно бореться з целюлітом, але в якості компонента, використовуваного в очищають шкіру ваннах. Чудовий результат можна отримати, натираючи сумішшю соди і натурального меду при відвідуванні парної та фінської сауни. процедура винятково сприятлива для шкіри. Звичайно, рішення залежить від самої жінки, від її впевненості у відсутності протипоказань і отриманні позитивного результату за допомогою екстремальних способів. Однак дієтичне харчування пропонує безліч варіантів, що дозволяють скинути вагу без ризику. Чи не краще звернути увагу на них?

  • Як похудати на соді і лімоні
  • Дієта за тиждень на соді
  • шипучка від нудоти
  • Як з помочу соди можна зхуднути
  • як похудати з помущу з соди лимону
  • як похудати с помощью соды жинкам
  • Як похудать спомощу слди
  • Як швидко похудати на содi
  • якщо пити столовий оцет і соду чи мона похудати

Comments are closed!

_0.31MB/0.00294 sec