Дієта швейцарських лікарів | passion. ru

Дієта швейцарських лікарів | passion. ru Принципи дієти Демол

Багато відмовляються від дієти тому, що голодування або різке обмеження харчування псує характер, підриває працездатність і може викликати загострення хвороб травлення, від яких страждає майже третина населення країни.

Схуднення швидкими темпами

і без шкоди для організму – ось мета більшості жінок, охочих позбавитися від зайвих кілограмів. Подібне обіцяє дієта швейцарського лікаря-дієтолога Демол. Особливо вона буде актуальна в період зміни сезону і великої кількості овочів і фруктів.

Демоль рекомендує проводити цю дієту 4 рази на рік, в періоди зміни сезонів: на початку вересня, на початку грудня, початку березня і початку червня. Це найбільш ефективний час для проведення даного виду дієти.

Ця дієта розрахована на 4 дні, вона досить проста, але при цьому досить безпечна і ефективна. При повному дотриманні всіх її принципів можна втратити 2-3 кілограми ваги. Крім того, дана дієта допомагає не тільки схудненню, але і очищенню організму, її можна вважати свого роду розвантажувальними днями в міжсезоння для струсу організму і виведення з нього накопичених шлаків.

Протипоказань немає!

Дана дієта збалансована і розроблена з урахуванням особливостей організму, вона практично не має протипоказань, за винятком гострих хвороб і загострення хронічних, коли дієти в принципі протипоказані. Дана дієта допустима навіть вагітним і годуючим.

Кілька правил перед початком

При розробці дієти доктор вивів кілька нескладних правил її дотримання, які, втім, не сильно порушать ваші звичні харчові пристрасті. Насамперед, необхідно дотримати в строгості наступне:

    Пийте достатньо води, оскільки багато хто з нас мало п’ють, і організм страждає від зневоднення. Лікар рекомендує пити чисту воду (талу або джерельну), не менше півтора літрів на додаток до їжі. Приймайте їжу чотири рази на день – перший і другий сніданки, пізній обід і вечерю, порціями дуже скромних розмірів (чим менше, тим краще). Категорично відмовтеся від спиртних напоїв і квасу . Протягом дня можна перекушувати фруктами, несолодкими і не містять крохмаль овочами, це дасть ситість і мінімум калорій. Овочі можуть бути сирими і печеними – як більше подобається.

Основа раціону дієти

Основний принадністю даної дієти є її набір продуктів, він досить смачний і обширний, в той час як ми звикли сприймати дієти як набір дуже строгих обмежень і напівголодне існування.

Дана дієта дає нам можливість складати досить звичне для людини меню, та ще й перекушувати між прийомами їжі. Складемо набір продуктів для дієти на один день, з яких можна приготувати чотириразове меню з перекушуваннями.

На день потрібно:

    300 грамів відвареного пісного м’яса або риби, у відварному або тушкованому вигляді, або пара яєць, 0,5 л молока малої жирності 1-2% (або молочних продуктів з аналогічною жирністю), не більше 7 чайних ложок цукру, 50 г маложирного сиру 5-9%, до 4 скибок цільнозернового хліба, близько 100 г макаронів вищих сортів, мучного, або два великих бульби картоплі, до 50 мл рослинних масел, – овочі, мало крохмальні або несолодкі фрукти – необмежена. Доктор Демоль відносить до некрахмальние овочам капусту, огірок, салат, цибуля, цукіні, квасоля, всі види зелені і солодкий перець.

До його набору продуктів самовільно додавати нічого не варто, в той же час, можна прибрати з раціону деякі продукти, які ви не любите. Наприклад, від цукру можна сміливо відмовитися зовсім, прибрати макарони або борошняне, скоротити кількість масла.

Овочі та фрукти в дієті сьогодні доступні цілий рік, а сама вона неутомлива і ситна, тому дієтолог рекомендує застосовувати її кілька разів на рік або в періоди, коли ви міняєте клімат. Якщо дотримуватися всіх його принципи – доктор дає гарантію результату.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00613 sec