Дієта щоб схуднути для ледарів

Дієта щоб схуднути для ледарів Дієта щоб схуднути для ледарів

Дуже багато людей зовсім не стежать за своєю власною вагою, з кількох причин, а саме через нестачу часу, дефіциту або несмачною їжі, складного графіка харчування з якоїсь з дієт і т. д. Також слід сказати, що більшість людей коли сідають на певну дієту, кидають її на півдорозі, так і не дійшовши до кінця і не отримавши результату. Це природно, адже людина не в змозі різко змінити свої звички в їжі.

Якщо вам знайома ця ситуація і ви намагаєтеся знайти для себе більш відповідний спосіб схуднути, то дієта для ледарів або її ще називають – дієта 2 склянки води саме те, що вам потрібно. Вона здатна допомогти людям підготуватися, якщо вони хочуть зберегти свою вагу, досягнутий при схудненні від занять з вправами.

Дієта для ледарів полягає в тому, що перш ніж ви збираєтеся поїсти, вам потрібно буде випити пару стаканів простої води. Є після цього можна буде тільки через двадцять хвилин, як ви пили воду. Далі слід ще одне важливе правило, яке говорить, що під час і на протязі 2-х годин після їжі, не можна пити рідину взагалі, а також перекушувати.

Меню дієти для ледарів

    Сніданок:

Сніданок починатиметься з двох стаканчиків (не того, про що ви зараз подумали), а простої води. Cпустя 20 хвилин, ви можете спокійно їсти те, що душі завгодно. Повторюся, що пити протягом двох годин після і під час їжі не можна. Обід:

Перед обідом знову потрібно випити 2 склянки води. А в обіднє меню йдуть звичайні страви – супчики, гарніри, загалом, без обмежень. Але знову ж, пити протягом двох годин і запивати їжу не можна. Вечеря:

Наступним йде вечерю і знову потрібно випити, але вже один стакан води. І звичайно ж їсти можна знову без обмежень, що вам хочеться. Пити рідину після цього протягом пари годинок можна. Можна буде випити склянку води перед сном.

Висновок

Якщо в перебігу дня вам захотілося перекусити між основними прийомами їжі, то слід за двадцять хвилин до їжі спустошити 2 склянки води.

Якщо кількість їжі буде невеликим, можна випивати один, а не два склянки води.

Тривалість дотримання даної дієти, становить 2 тижні. А за цю пару тижнів ви зумієте скинути приблизно вісім кілограм зайвої ваги. Ось такі результати дає дієта для схуднення на воді, а виходять вони з кількох причин. А саме, що всякий раз випита вода буде компенсувати почуття голоду, тому що шлунок заповнюється рідиною. Ви також не зможете з’їсти більше їжі, ніж її потрібно для втамування голоду.

Важливим фактом тут є те, що пиття води в дієті розганяє обмін речовин (метаболізм) і організм буде спалювати набагато більше зайвих калорій і жиру. А якщо до цієї дієти додати активний спосіб життя, то результат буде ще більш швидкий і значний.

  • дієти для ледарів

Comments are closed!