Дієта Сергія Агапкина

Дієта Сергія Агапкина Дієта Сергія Агапкина

Читайте також:

Дієта доктора Сергія Агапкина – телеведучого програми «Про найголовніше» з’явилася зовсім недавно, але вже встигла сподобатися багатьом. В основі даної системи позбавлення від зайвої ваги лежать

рекомендації щодо вживання тільки корисних продуктів і лікувальних фізичних вправ. Дієта Агапкина допоможе вам схуднути не голодуючи і ви, тим самим не завдасте шкоди своєму здоров’ю.

Сергій Агапкин категорично проти швидких дієт, тому що такі методи схуднення після їх завершення знову призводять до збільшення ваги. Для стабільного результату позбавлення від зайвої ваги, процес схуднення має бути тривалим.

Доктор Агапкин стверджує, що кожна людина індивідуальна, тому методика позбавлення від зайвої ваги повинна враховувати особливості худне: вік і стать людини, стан здоров’я, спосіб життя і смакові переваги.

Що б позбутися зайвої ваги, необхідно виключити з вашого меню солодощі, а саме тістечка, цукерки, печиво та інші смаколики. Замість таких десертів, дієта Агапкина рекомендує вживати сухофрукти і мед. У разі, якщо вам важко відмовитися від солодкого, то робіть це поступово, поки організм не звикне.

Доктор Агапкин радить харчуватися продуктами з високим вмістом клітковини і щодня з’їдати не більше 20 гр. пшеничних висівок (більшою дозою ви можете нанести шлунку шкода). Рекомендовані продукти допомагають боротися з жировими відкладеннями і ефективно очищають кишечник, покращуючи його моторику.

Дієта Агапкина увазі 4-5 разове харчування, але розмір порції повинен бути невеликим. Включити в раціону харчування Агапкин рекомендує і кисломолочні продукти. Такі як сироватка, ряжанка, кефір, йогурти, кисле молоко, сир.

Доктор Агапкин крім дієти для схуднення радить почати активно займатися спортом. Як фахівець з йоги, в першу чергу він рекомендує виконувати дихальні вправи і займатися йогою. Ще в його списку корисних для схуднення видів фізичної активності є плавання, біг, прогулянки на свіжому повітрі, аеробіка і аквааеробіка.

Представляємо вашій увазі зразкову меню дієти Агапкина :

Сніданок дієти Агапкина: салат зі свіжих овочів, омлет з 2-3 яєць і 10 гр. пшеничних висівок:

Другий сніданок дієти Агапкина: десерт з сиру (100 гр.) або йогурту (100 гр.) з половиною яблука або груші;

Обід дієти Агапкина: запечена риба або відварна курка (100 гр.), овочі тушковані, хліб грубого помолу, 10 гр. пшеничних висівок;

Полудник дієти Агапкина: йогурт або сир в обсязі 100 гр. з половиною груші або яблука;

Вечеря дієти Агапкина: салат зі свіжих овочів, пісна відварна курка (100 гр.), хліб грубого помолу.

Дієта Агапкина передбачає втрату ваги від 1 до 3 кілограм на тиждень. Дана система харчування не завдає шкоди вашому здоров’ю і ви не відчуваєте почуття голоду. На такій дієті можна скидати по 1-3 кг на тиждень не відчуваючи почуття голоду і не шкодячи своєму здоров’ю.

Забороняється вживати зелений чай, тому що як стверджує Агапкин, даний напій шкодить суглобам, а ще різні медичних препаратів, що стимулюють схуднення, а саме таблетки і чаї для позбавлення від зайвої ваги.

  • чи шкодять здоров\ю ягоди годжі?
  • Чи шкодить вживання насіння льону

Comments are closed!