Дієта Сергія Агапкина, меню, відгуки про методику схуднення доктора Сергія Агапкина безкоштовно – SlimDown. Ru

Дієта Сергія Агапкина, меню, відгуки про методику схуднення доктора Сергія Агапкина безкоштовно – SlimDown. Ru Дієта Сергія Агапкина

Дієта Сергія Агапкина з’явилася порівняно недавно, але вже встигла залучити велику кількість шанувальників. Дана методика схуднення заснована на вживанні

корисних для здоров’я продуктів. Точкою відправлення стала програма «Про найголовніше». У ній знаменитий доктор оповідає про лікувальну фізкультуру і харчових пристрастях людини, а також про користь і шкоду різних продуктів.

Основні положення дієти Сергія Агапкина

Доктор Агапкин стверджує, що основою раціону повинні стати продукти, що містять великий відсоток клітковини. Дієтологи пропонують в щоденний раціон включати 20-30 г пшеничних висівок – це найпростіший засіб дозволить поступово скинути помітний надлишок ваги. Дана харчова добавка дійсно корисна, але часте вживання висівок може зробити негативний вплив, оскільки разом зі шлаками вони виводять і корисні елементи, що надходять з їжею. Агапкин вважає, що готову аптечну клітковину потрібно приймати дозовано і з дозволу лікаря. Основну ж масу харчових волокон нам повинні постачати продукти рослинного походження.

Кисле молоко, сироватка, ряжанка, кефір – ці напої корисні нашому організму і сприяють його очищенню. Завдяки їх вживання поліпшується перистальтика кишечника, і виводяться шлаки. На жаль, дані продукти не всім підходять – доктор Агапкин не рекомендує у великій кількості вживати їх при деяких захворюваннях шлунково-кишкового трAту, зокрема – при гастриті з підвищеною кислотністю шлункового соку.

Популярний у світі дієтології зелений чай дійсно сприяє схудненню, але, на жаль, регулярне його вживання протипоказано тим людям, які мають проблеми з суглобами.

Агапкин рекомендує скоротити розмір порцій їжі, зберігаючи при цьому асортимент продуктів – такий підхід сприяє поступовій втраті маси тіла. Частка простих вуглеводів (цукру, кондитерських виробів) не повинна перевищувати 10% від загальної калорійності.

Крім правильного харчування знаменитий доктор пропонує приділяти увагу фізичним вправам. На його думку, в пріоритеті повинні знаходитися біг, а також водні види спорту (плавання, аквааеробіка).

Доктор Сергій Агапкин наполягає на тому, що будь-які штучні препарати, що стимулюють схуднення, нічого доброго нашому організму не приносять. Від таких засобів потрібно повністю відмовитися.

Передача “Про найголовніше” – Доктор Сергій Агапкин розповідає про дієти і базових принципах схуднення у всіх дієтах для схуднення.

Індивідуальна дієта Сергія Агапкина

Індивідуальну дієту Сергія Агапкина можна отримати, пройшовши нескладну тестування. Враховуються всі необхідні фактори (вік, стать, рівень фізичної активності, харчові пристрасті та ін.) Онлайн програма розроблена нашими вітчизняними ендокринологами і дієтологами. Вона дозволяє всього за місяць скинути близько 15-ти кг зайвої ваги без шкоди для свого здоров’я (уже перший тиждень забирає 3-5 кг).

Безкоштовна дієта доктора Сергія Агапкина, судячи з відгуків, задовольняє близько 95% пацієнтів – вони не тільки безболісно позбавляються від зайвої ваги, але і утримують досягнуті результати. Але не варто сліпо вірити подібним заявам – цілком можливо, що це всього лише рекламний хід. На думку багатьох фахівців з правильного харчування, кожен з нас здатний і сам скласти правильну дієту, орієнтуючись на загальновідомі відомості, що стосуються користі і шкоди тих чи інших продуктів.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00544 sec