Дієта Сергія Агапкина. Меню дієти Сергія Агапкина

Дієта Сергія Агапкина. Меню дієти Сергія Агапкина Дієта Сергія Агапкина

Ім’я Сергія Агапкина знайоме, мабуть, будь-якої сучасної домогосподарці. На одному з центральних телеканалів цей харизматичний чоловік веде передачу «Про найголовніше», присвячену здоровому

способу життя, і зокрема харчуванню. Крім того, Сергій Агапкин – фахівець з традиційним системам оздоровлення, психолог, методист і викладач йоги в кількох столичних центрах, а також науковий редактор журналу «Йога».

Сергій Агапкин пропонує дієту, яка заснована на таких відомих правилах, як вживання в їжу тільки якісних продуктів, які багаті білками, вітамінами і мікроелементами, а також регулярні фізичні навантаження. На відміну від сучасних систем схуднення дієта Сергія Агапкина перевірена поколіннями, що доводить його ефективність. Цієї методики можуть дотримуватися абсолютно всі без шкоди для організму і подальшого набору ваги.

Основні принципи харчування Сергія Агапкина

Сергій Агапкин – противник різних дієт і катувань організму, про що не втомлюється говорити в своїх передачах і публікаціях. Як стверджує доктор, поняття «дієта» – це тиждень постійного стресу, в ході якого ми обмежені не тільки в їжі, але і в отриманні всіх необхідних елементів для нормального функціонування нашого організму. Для людини, яка дійсно хоче схуднути, початковим етапом буде усвідомити той факт, що успіх залежить не від знущань над собою, а від стабільності та злагодженості ваших дій.

Харчування має обмежуватися в якихось складових, а фізичні навантаження поступово збільшуватися. Не слід відмовлятися від прийомів їжі, ви повинні їсти 4-5 разів на день невеликими порціями. Якщо ви не будете виконувати це просте правило, то механізм схуднення так і не буде запущений. Метаболізм залишиться на колишньому рівні, у організму просто не буде сил на боротьбу із зайвою вагою.

Якщо вам постійно хочеться їсти, спробуйте ввести в свій раціон пшеничні висівки, які заповнять нестачу вітамінів групи В, що викликає надмірний апетит. Вводити їх слід поступово, починати краще з 1 чайної ложки і закінчити на 10 м. Крім висівок, почніть вживати овочі і фрукти, які багаті на вітаміни і клітковину. Однак їжа – це лише одна зі складових даного методу.

Розбудіть свій організм, почніть займатися спортом. На цьому етапі найбільш правильним вибором стануть заняття в басейні. Крім того, що такі водні процедури знімають втому і покращують самопочуття, вони зміцнюють тонус м’язів, готуючи їх до більш серйозних занять. Аквааеробікою без праці можуть займатися навіть люди, чия вага давно перевалив за позначку 100 кілограмів. На цьому ж початковому рівні слід попрацювати зі своєю свідомістю. Почніть займатися йогою, і ви відчуєте, як повертаєтеся до нормального життя, де задоволення доставляє не тільки їжа.

Зразок меню дієти Сергія Агапкина

Так звана дієта в розумінні доктора Агапкина полягає в тому, щоб організм отримував достатньо білків і харчових волокон. Представляємо вам зразкове меню дієти Сергія Агапкина . У разі необхідності представлені продукти можна замінити на інші, залишаючи при цьому принципово важливі компоненти.

Сніданок: омлет або 80 гр відвареного курячого філе, овочі.

Другий сніданок: 150 гр кефіру або ряжанки, яблуко або груша.

Обід: овочевий бульйон або тушковані овочі + відварені або запечені м’ясо / риба.

Полудник: 150 гр кефіру або ряжанки, яблуко або груша.

Вечеря: риба (невеликий шматочок) або нежирний сир, і овочі + висівки за бажанням.

Прибираємо з раціону все, що тільки називається «їжею». Опиняємося від напівфабрикатів, концентратів і різних приправ не природного походження. Кисломолочні продукти слід вводити в раціон поступово, даючи організму адаптуватися.

Якщо ви потрапили на незаплановане застілля і додали до своєї ваги один-два додаткових кілограмів, то не варто на наступний день влаштовувати розвантажувальні «процедури». Дотримуйтеся свого звичного раціону, і поступово все прийде в норму. Фізичні навантаження теж слід починати з малого. Для початку буде достатньо годинного тренування хоча б раз на тиждень.

Comments are closed!