Дієта Сергія Агапкина безкоштовно, 6 кг за 7 днів

Дієта Сергія Агапкина безкоштовно, 6 кг за 7 днів Дієта доктора Сергія Агапкина безкоштовно, 6 кг за 7 днів

Дієта Сергія Агапкина – це нововведення в багатому світі дієт, але ця методика вже встигла полюбитися багатьом і знайти прихильників, які встигли розлучитися із зайвою вагою. Методика не занадто

складна, і основний принцип дієта доктора Агапкина переслідує такий – ви повинні їсти тільки здорові і корисні продукти. Вперше про цю дієту широкі маси дізналися з програми «Про найголовніше», а сьогодні дієта вже випробувана не однієї сотнею людей. У тій програмі доктор Агапкин говорив про шкоду, а також про користь різних продуктів, а також про збиті пристрастях в їжі і про лікувальну фізкультуру.

Дієта доктора Агапкина 6 кг обіцяє прибрати всього за один тиждень, але для цього потрібно дотримуватися правил методики. В основі – принцип правильного харчування, тому прихильники дієти як один говорять про її користь.

Доктор Агапкин упирає на той факт, що поїдаючи продукти, багаті клітковиною, ми можемо цілком успішно скинути зайву вагу. У перші два місяці харчування на основі клітковини кілограми починають просто танути.

Але якщо ви хочете таких результатів, як обіцяє дієта Сергія Агапкина 6 кг за 7 днів, то тільки зміною харчування ви нічого не зможете домогтися. Дієта Сергія Агапкина – це цілісна система, якої потрібно дотримуватися без відступів, якщо у вас є бажання скинути вагу.

Отже, якщо у вас є бажання скинути вагу, то ви обов’язково повинні їсти і висівки крім фруктів і овочів. Всього 30 грам висівок буде достатньо для того, щоб ви почали худнути. Цей продукт дуже активно бореться з нашою жирової масою. Доктор Агапкин закликає їсти саме пшеничні висівки – адже безліч вітамінів і клітковини. Але варто бути дуже обережним.

Якщо є висівки у великих кількостях або занадто часто, то перистальтика шлунка посилиться багаторазово, і все може закінчитися сильним здуттям живота, що вкрай неприємно. Якщо при зменшенні прийому висівок симптоматика не пропаде, то ви повинні прибрати їх з раціону взагалі.

Дієта Сергія Агапкина безкоштовно допоможе вам встановити правильні звички харчування. Наприклад, Сергій вважає, що ряжанка або кефір – це один з найкорисніших продуктів на землі, так як в сквашеного молоці містяться мікроелементи, які допоможуть нам боротися з різними захворюваннями.

Якщо ж є таке захворювання, як гастрит, то від кислого молока і кефіру вам доведеться відмовитися.

Якщо говорити про зеленому чаї, особливо з молоком, то Агапкин нас попереджає, що ставитися до нього потрібно з обережністю, так як чай може вплинути на освіту отруйної сечовини в організмі.

Таке явище може статися через високого рівня знаходження в чаї пурину, який буде викликати різні порушення. Зелений чай потрібно обов’язково прибрати з раціону тим, у кого є проблеми з суглобами.

Але вам не буде достатньо правильного харчування для того, щоб скинути вагу кардинально, дієта Сергія Агапкина грунтується не тільки на прийнятті їжі.

Дуже важливо займатися посильними фізичними навантаженнями. Невелика пробіжка, на думку Агапкина, допоможе не тільки позбутися від зайвих кілограмів, але і зменшити апетит. Також Сергій Агапкин рекомендує охочим схуднути акваеробіку або ж плавання.

Дієта Агапкина безкоштовно допоможе вам знайти нові звички. Для початку ви повинні в два рази скоротити обсяг спожитої їжі. Також слід повністю відмовитися від вживання в їжу цукру, а також будь-яких кондитерських виробів. Дієта Сергія Агапкина проти вживання будь-яких таблеток для схуднення, так як вони можуть нашкодити здоров’ю і завжди дають лише короткостроковий результат.

Правила дієти Сергія Агапкина

Дієта доктора Агапкина 6 кг за 7 днів допоможе скинути лише в тому випадку, якщо ви неухильно будете слідувати всім правилам. Отже, ви повинні їсти 30 грам висівок пшеничних щодня, пити багато води і приймати клітковину. Пам’ятайте про те, що надмірне вживання пшеничних висівок може призвести до зворотних результатів.

Є індивідуальні дієти від доктора Агапкина? Вони дійсно існують, але для початку ви повинні пройти тест. Тестування нескладне, але доведеться враховувати все – і вік і все, і зростання і пристрасті з звичками. За місяць програма, яка розроблена ендокринологами і дієтологами, дозволяє позбутися від 15 кг.

  • дієта яка допоможе похудати на 7 кг за 7 днів
  • похудати на 6кг

Comments are closed!