Дієта Рози Сябітової Роза Сябитова

Дієта Рози Сябітової Роза Сябитова Roza Syabitova Дієта Рози Сябітової

Починаючи розмову про те, яким способом настільки успішно скинула зайву вагу Роза Сябитова, варто уточнити: вона не просто схудла, а змінилася в цілому, причому, схоже, як зовні, так і внутрішньо.

Автор: Андрій Піеніс

У деяких таке перевтілення викликає поблажливу посмішку: мовляв, при такому гарному фінансовому становищі цілком можна дозволити собі візит до пластичного хірурга і всілякі дорогі процедури, які допомагають схудненню.

Таким скептикам хочеться відповісти: ‘А ви самі спробуйте! Спробуйте повністю перекроїти свій спосіб життя, як вдалося це Сябітової! ‘

Силу волі і цілеспрямованість не купиш ні за які гроші – це не потребує доказів теорема.

Звичайно, пластика мала місце в її житті. Роза Сябитова і не приховує, що кілька років тому робила ліпосакцію (після якої втрачені кілограми повернулися за кілька місяців), а недавно збільшила собі груди.

Але нинішня відмінна фігура ведучої, яка його зробила, як мінімум років на 15 молодше – це те, що було досягнуто виключно природним чином. А точніше – правильною дієтою і заняттями спортом (у разі Сябітової таким стали танці).

Треба відзначити, що Роза ніколи особливо не захоплювалася ні першим, ні другим. І те, що вона змусила себе настільки радикально переглянути погляди на життя, гідно чергової порції поваги.

Отже, з чого все почалося? Зі знайомства з Маргаритою Королевою – відомим дієтологом, ‘скроєна’ фігури багатьом російським зіркам. Головна сваха країни взяла участь у проекті, який запустив у своєму журналі ‘Старх’ Андрій Малахов.

У дусі змагання разом з Сябітової худнули Юлія Куварзіна (‘Вороніни’), Маргарита Суханкіна і Оля Гаджіенко (‘Дом-2’). І треба відзначити, всі досягли чудових результатів, але ці персонажі – тема іншої розмови.

А що стосується Рози Сябітової, то вона не дуже охоче розкриває основні секрети свого настільки швидкого перетворення, а от загальні рекомендації дає із задоволенням.

Перше, що треба зробити, за словами Рози Раіфовни – це зібрати в кулак всю силу волі, яка присутня і налаштуватися на ‘потрібну хвилю’, тобто сказати собі ‘з сьогоднішнього (чи не з завтрашнього!) дня я харчуюся по-новому’.

Ведуча зізнається, що перші два тижні дієти далися їй дуже складно. Особливо враховуючи те, що підтримки у близьких (а точніше – у дочки) вона спочатку не отримала, тому що намагалася годувати її тими ж стравами на пару, які готувала для себе. Щоб уникнути постійних сплесків обурення, раціони довелося розділити. Так, часу на приготування їжі стало йти набагато більше, але краса, як кажуть, вимагає жертв.

Друге: комплексний підхід до схуднення дає набагато кращий і швидкий ефект, ніж той, який воліють багато, тобто просто перестати їсти.

Спеціально під провідну, з урахуванням її ваги, зросту, віку, особливостей організму, медичних показань і смакових переваг, Королева розробила схему живлення, яка в загальних рисах виглядає так:

– Кожен день необхідно випивати 2-2,5 літра негазованої (!) води. Причому робити це треба перед прийомом їжі (1 склянка) і в проміжках між ними. Пити під час їжі або відразу після – забороняється.

– Що стосується вищезазначених прийомів їжі протягом дня, тобто треба потроху і часто. Оптимально – п’ять разів на день, при цьому готувати м’ясо і рибу потрібно тільки на пару.

– І звичайно, відомий всім закон: не вечеряти пізно! А точніше – вже після 18.00. Якщо відчуття голоду подолати дуже важко, в тому числі і за допомогою води, то можна випити склянку нежирного кефіру.

– Раціон. З нього в першу чергу виключаються газовані напої та алкоголь. Природно, в солодощах та хлібі Розі теж довелося собі відмовляти.

Але для того, щоб організм отримував всі необхідні йому збалансовані мікроелементи, ведуча харчувалася в стилі монодієти: два дні – білкова їжа, два дні – вуглеводна. Плюс нежирні кисломолочні продукти.

Родзинкою ‘Сябітовской’ дієти стали розвантажувальні дні на. шоколаді. Чорний шоколад, відомий своїми корисними властивостями, вживався нею за спеціальною схемою, один раз на тиждень.

Як вже говорилося, Роза ніколи не була затятою прихильницею спорту. Але всім відомі ‘страшилки’ про те, в яке плачі

вное стан може прийти шкіра в результаті швидкого схуднення, стали для неї стимулом.

У тренажерний зал ведуча все ж піти не зважилася, а ось танцювальний фітнес тричі на тиждень став її справжнім порятунком. Відмінна фізична навантаження і гарний настрій, за її твердженням, тепер забезпечені.

Схуднувши з 75 до 60 кг і змінивши повністю імідж, головна сваха країни зупинятися на досягнутому не збирається. У її планах: скинути ще 5 кг, зробити підтяжку обличчя і привести в порядок вени на ногах. Увага з боку молодих чоловіків і легка заздрість з боку молодих жінок служать Сябітової чудовою мотивацією для досягнення всіх цих цілей.

А її приклад, в свою чергу, може слугувати наочною ілюстрацією до твердження, що в 50 років життя тільки починається!

  • похудати з содою
  • Спосіб похуднення

Comments are closed!