Дієта Ренати Литвинової

Дієта Ренати Литвинової. Дієта Ренати Литвинової.

Ренаті Литвиновій, як небагатьом зі світу шоу-бізнесу, досить сильно пощастило з тим, що її фігура була подарована їй матінкою природою, тому по боргу своєї комплекції їй не доводиться запливати жиром, як тільки вона з’їсть порцію смаженої

картоплі або шматок тістечка. Єдине, що Рената робить для збереження власних форм – це те, що вона зменшує розміри своїх порцій. Також Рената дотримується тієї думки, що думати насамперед потрібно про збереження душі, а не про тілесну оболонці.

Зрештою всіх нас чекає один результат, чи займаєтеся ви до непритомного стану в тренажерних залах, або накачували силіконом, або робите щось ще. Все має мати свої межі. Тому й ставиться до всього цього потрібно спокійно, стежити за своєю зовнішністю в межах розумного, що не переступаючи відомих кордонів.

Хоча все ж таки іноді Ренате доводиться приводити своє тіло у форму, наприклад перед майбутніми зйомками. Тоді вона приділяє своїй зовнішності трохи більше уваги, ніж вважає за потрібне.

Рената Литвинова – абсолютно унікальна особистість. І при виборі дієти вона теж вирішила відзначитися. Навіть у такому суворому питанні, який вимагає повної самовіддачі, вона хоче взяти своє і вибирає дієту, яка приносить їй тільки задоволення – так звану «п’яну дієту».

Дієта Ренати Литвинової.

Дієта заснована на вживанні досить великої кількості вина. Дотримуватися її потрібно дня три, що дозволить вам позбавитися від пари зайвих кілограмів.

Снідати потрібно обов’язково, причому ваш сніданок повинен складатися з вівсяної каші, звареної на воді, можна додати в неї трохи рослинного масла, з тарілки варених овочів (буряка, капусти та моркви) або йогурту з маленьким відсотком жирності без всяких добавок. Потім протягом усього дня вся їжа, яку вам дозволяється їсти – це сухе вино, зрідка можна закушувати його шматочками сиру (за раз не більше п’ятдесяти грамів). А на вечерю дозволяється випити склянку свіжовичавленого овочевого чи фруктового соку (за вашим бажанням).

У чому ж секрет дієти Ренати Литвинової . запитаєте ви? Вино добре впливає на травні і обмінні процеси в організмі, сир добре впливає на шкіру і зір, а в соку багато вітамінів і елементів. Тобто виходить, що ця дієта може розглядатися не як обмеження ваших бажань, а як свято для всього організму, який тільки прискорить обмінні процеси.

Comments are closed!