Дієта проти старіння. Чим харчуватися щоб уникнути зморшок

Дієта проти старіння. Чим харчуватися щоб уникнути зморшок. Дієта анти-старіння. Чим харчуватися щоб уникнути зморшок.

Антиоксиданти відіграють важливу роль у здоров’ї людини, але особливо вони важливі в боротьбі зі зморшками.

Антиоксиданти захищають

клітини всього нашого організму від старіння, але найбільше видна робота антиоксидантів на нашій шкірі – дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі зморшки стають не такими різкими. Без антиоксидантів наш організм приречений на швидке в’янення і побачення з зморшками без цих важливих речовин наступить набагато раніше терміну. ??

Багато досліджень показали, що за допомогою правильної дієти можна відсунути термін настання старості і відстрочити поява зморшок на шкірі. Дієта проти зморшок складається з простих продуктів і не вимагає великих витрат.

Продукти, які розгладжують зморшки.

1. Ягоди

Чорниця, ожина, полуниця і малина – це прекрасні джерела флавоноїдів. Ці потужні антиоксиданти допомагають захищати шкіру від атак вільних радикалів і старіння.

2. Авокадо

Авокадо – це найкращий захист від зморшок. Авокадо багаті вітамінів Е, який допомагає шкіру залишатися пружною і зволоженою. Крім того, вживання авокадо не тільки розгладжує зморшки, але і допомагає вивести з організму токсини.

3. Брокколі

Брокколі багата антиоксидантами. Причому пагони брокколі містять в 30 разів більше антиоксидантів, ніж сама капуста.

4. Хрестоцвіті овочі

Хрестоцвітні овочі, такі як редис, ріпа, цвітна капуста – це прекрасні джерела антиоксидантів, клітковини і вітамінів. Вони допомагають у боротьбі з раком і зморшками. Ці овочі багаті вітаміном С, який допомагає виробленню в шкірі колагену і еластину.

5. Боби

Чорна квасоля і чорні соєві боби містять значну кількість антиоксидантів. Вони борються з неврологічними розладами і старінням шкіри.

6. Часник

Дуже корисний для здоров’я в цілому. Часник допомагає виводити важкі метали з організму і допомагає шкірі залишатися чистою і світиться.

7. Горіхи

Містять велику кількість мінералів, жирів і антиоксидантів. Горіхи буквально зітруть з лиця зморшки, змусять шкіру світиться. Крім того, горіхи зміцнюють імунну систему.

8. Зелений чай

Зелений чай – це кращий засіб від зморшок. Кілька чашок зеленого чаю в день – і від зморшок не залишиться і сліду.

9. Коренеплоди

Помаранчеві і жовті овочі, такі як кабачки, моркву і картоплю багаті бета-каротином. Бета-каротин – це супер антиоксидант. Він дуже корисний для шкіри і очей.

10. Помідор

Помідори містять багато лікопену, який є потужною зброєю в боротьбі зі зморшками і вільними радикалами. Причому лікопену більше в помідорах, що пройшли термічну обробку.

11. Вода

Один з найважливіших компонентів в дієті від зморшок. Води треба пити не менш двох літрів на добу.

12. Вино

Крім вживання цих продуктів ви повинні скоротити споживання цукру і ненасичених жирів. Це значно затримає поява зморшок і дозволить вам довше залишатися молодою і привабливою без косметичних засобів.

  • продукти проти старіння
  • щоб шкїра була пружна ї зволожена народнї методи
  • якими домашніми продуктами харчуватися від зморшок

Comments are closed!

_0.31MB/0.00665 sec