Дієта проти другого підборіддя | Дієти та їх вплив на наш організм

Дієта проти другого підборіддя | Дієти та їх вплив на наш організм Дієта проти другого підборіддя

Багато жінок, як втім і чоловіки, все своє свідоме життя ведуть боротьбу із зайвими кілограмами. Одним не подобається розмір талії, інші хочуть позбутися пивного живота, для третіх товщина їх шиї взагалі «ні в які ворота не лізе». Насправді всі ці проблеми вирішуються зміною раціону харчування і збільшенням фізичної активності. Здавалося б, все просто, але багато хто з нас або взагалі не вирішуються на такі кардинальні заходи або не можуть протриматися досить довго. І це в принципі не біда – дослідники постійно розробляють дієти, які дозволяють практично нічого не роблячи домагатися порівняно хороших результатів. Ось, наприклад, одна з них, що дозволяє позбавиться від другого підборіддя.

Другий підборіддя і пухкі щоки стають проблемою в більш зрілому і літньому віці. І це, до речі, спостерігається практично у кожної людини. І якщо ви не суперзірка і у вас немає достатньо коштів на регулярну пластику, то проблема схуднення на обличчі стає особливо гострою. Проте вирішити її не так вже й складно навіть без зайвих витрат. Невелика корекція раціону харчування, спеціальна зарядка і здоровий сон – от і все рішення.

Що стосується раціону харчування, то потрібно знизити калорійність обіду на користь сніданку, а вечерю зробити легким і не пізно. Їсти на ніч, тим більше лежачи в ліжку категорично заборонено. Спочатку це здається не реальною завданням – потрібно докорінно змінити розмірений ритм життя, але насправді вся справа у звичці. Примусьте себе дотримуватися такого режиму харчування, і вже через пару тижнів він здасться вам звичним.

Для виконання спеціальних фізичних вправ не обов’язково записуватися на аеробіку або в атлетичну секцію. Досить регулярного виконання нижчеописаних вправ. Робіть зарядку для обличчя два рази на добу у зручний для вас час.

    Закиньте голову назад, відкривайте при цьому рот якомога ширше і плавно закривайте. 5-10 підходів по 15 разів. Головне не перестарайтеся і не скрутіть собі щелепу. Станьте, випрямтеся і стисніть зуби. Випнувши вперед нижню губу, постарайтеся дістати до кінчика носа. Проробіть це не менше 5 разів. Сидячи за столом, притисніть до підборіддя кулак. Відчуйте напругу шкіри обличчя. Сидячи повертайте голову в різні боки, намагаючись дістати підборіддям до плеча. При цьому краєм ока постарайтеся побачити свої п’яти. Спробуйте писати олівцем букви алфавіту, не вдаючись до допомоги рук. Затисніть олівець зубами – після 10-й букви ви відчуєте, що у вас виявляється є на обличчі м’язи.

Тепер про здоровий сон. Природно, що потрібно виробити звичку лягати і вставати в один і той же час. Крім цього придбайте твердий матрац і жорстку подушку. Не варто вибирати матрац з «потрійним» ортопедичним ефектом (придумають ж таке), достатньо буде звичайного пружинного. Під час сну намагайтеся не опускати вниз голову.

Для позбавлення від другого підборіддя корисно також регулярно ходити в лазню. Про користь лазні ми писали раніше. Після парилки можна помасажувати щоки і підборіддя. Взагалі вже через місяць вищеописані процедури виллються в відчутний результат, і ви побачите як це легко. Важче буде закріпити досягнуте і не виростити друге підборіддя знову.

Comments are closed!