Дієта при захворюваннях щитовидної залози – гіпотиреозі – гіпертиреозі – зобі – продукти для щитовидної залози | Народні засоби лікування в домашніх умовах – відгуки і рецепти

Дієта при захворюваннях щитовидної залози – гіпотиреозі – гіпертиреозі – зобі – продукти для щитовидної залози | Народні засоби лікування в домашніх умовах – відгуки і рецепти Дієта при захворюваннях щитовидної залози – гіпотиреозі – гіпертиреозі – зобі

Народні засоби успішно допомагають

при лікуванні багатьох хвороб, цей сайт допоможе вам підібрати потрібні рецепти і познайомить з відгуками читачів.

Дієта при лікуванні щитовидної залози бажана вегетаріанська. Необхідно в харчування включати більше зелені, коренеплодів, фруктів, горіхів, рослинних білків. У них є необхідний органічний йод.

Дієта при такому захворюванні щитовидної залози, як гіпотиреоз, повинна містити рибу, морепродукти, морські водорості. У цих продуктах найбільш високий вміст йоду – 800 – 1000 мкг / кг (добова потреба в йоді – 100-200 мкг).

Ось ще продукти, що містять йод у великій кількості: квасоля, соя, горошок зелений, морква, помідори, редис, салат, буряк, картопля, часник, насіння яблук, виноград, хурма, пшоно, гречка. (40-90 мкг / кг). Вміст йоду в продуктах рослинного походження, залежить і від того, на якому грунті вирощені ці продукти. В овочах, вирощених на багатій і бідній йодом грунтах, вміст йоду може відрізнятися у багато разів.

При лікуванні щитовидної залози дієта повинна включати продукти, багаті так само наступними мікроелементами: кобальт, мідь, марганець, селен. Їх багато містить чорноплідна горобина, шипшина, агрус, чорниця, суниця, малина, гарбуз, баклажани, часник, чорна редька, ріпа, буряк, капуста.

За деякими теоріями вважається, що головною причиною проблем з щитовидною залозою є забруднення організму. При гіперфункції залози, тиреотоксикозі, лімфа забруднена настільки, що не справляється з дренажем цього органу. Забруднена кров постійно дратує своїми токсинами залозу, у зв’язку з цим вона вже не здатна управлятися гіпофізом, і відбуваються збої в її роботі. Присутність в крові токсинів, згубних для щитовидної залози, пов’язане із забрудненням, поганою роботою печінки і кишечника. До того ж вважається, що одна з причин гіпотиреозу – порушення всмоктуваності йоду та інших поживних елементів в кишечнику, а причиною гіпертиреозу може стати несвоєчасна евакуація йоду з організму. У зв’язку з цією теорією, дієта повинна бути такою, щоб очистити кров, печінку і кишечник, налагодити їх роботу. Тому корисно вживати чаї з гірких трав (полину, кореня дягеля, деревію, звіробою), продукти-очищувачі (редька, часник, хрін, селера, пастернак, горіхи)

При захворюваннях щитовидної залози дієта не повинна включати наступні продукти:

1. Жирне м’ясо, ковбаси.

2. Маргарин; штучні жири.

3. Цукор, кондитерські вироби.

4. Білий хліб, випічка, здоба

5. Смажені, копчені, консервовані продукти

6. Гострі приправи: майонез, оцет, аджика, перець

Основою харчування повинні бути каші, варені і свіжі овочі, бобові, фрукти, олія. У невеликих кількостях дієта може містити: мед, вершкове масло, горіхи, яйця

  • вміст йоду в хрону
  • йод при зобі
  • Правильне харчування при зобі

Comments are closed!

_0.31MB/0.00434 sec