Дієта при запорах Ефективне схуднення

Дієта при запорах Ефективне схуднення Дієта при запорах.

Щоб не провокувати розвиток багатьох захворювань, пацієнту призначається спеціальна дієта. Одним з поширених захворювань кишечника є запор . яке виникає через малорухливого і сидячого способу життя, а також на тлі неправильного харчування. Якщо акт дефекації не спостерігається вже кілька днів, то шкідливі продукти розпаду починають отруювати кров. Дієта при запорах – важливий етап лікування захворювання .

Основний елемент лікувального харчування при запорах – продукти багаті клітковиною . Саме рослинна клітковина стимулює перистальтику кишечника, що сприяє швидкому виведенню калових мас. Всі овочі і фрукти, за рідкісним винятком, багаті клітковиною. Найбільше її міститься в шкірці, листі, стеблі, саме тому не варто очищати яблука від шкірки перед вживанням. З овочів, краще віддавати перевагу листовим і зеленим овочам, як правило, вони містять велику кількість магнію, а значить, при запорах корисні подвійно.

Відмінний ефект . при даному захворюванні, на організм робить чорнослив і вівсяна каша. До слова, чорнослив повинен включатися в основний раціон кожної людини, оскільки це сухофрукт містить речовину сорбітол, який надає послаблюючийефект. Найкраще, вживати даний сухофрукт вранці, але попередньо, на ніч, замочити у воді.

Крім всього цього, запам’ятайте наступне правило – будь-які овочеві салати або овочі в сирому вигляді, потрібно вживати після їжі, таким чином, поліпшується процес травлення.

Важливо також дотримуватися правильний питний режим. Ви, напевно, і самі могли помітити, любителі кави, практично не мають проблем з даним захворюванням. Це пов’язано з тим, що кава значно збільшує темп травлення, а значить, і прискорює процес дефекації. Дієвий спосіб – випити склянку кави разом із зеленим яблуком, і вже через півгодини ви відчуєте ефект. Якщо у вас спостерігається запор, то необхідно пити не менше 2-3л рідини на добу.

При запорі будь-якої тяжкості, включаючи і хронічну форму, їх харчування необхідно повністю виключити продукти мучного походження і білий рис. Ці продукти корисно вживати при протилежній проблемі – діареї . Нерідко викликає запори їжа тваринного походження, а саме тваринний білок. Заведіть для себе правило, регулярно, на ніч випивати склянку кефіру.

Будь кисломолочні продукти містять у великій кількості біфідо-і лактобактерії, які беруть участь у процесах травлення і являють мікрофлору кишечника. Намагайтеся вести більш активний спосіб життя, буде досить регулярно відвідувати басейн або здійснювати пробіжки. Запам’ятайте кращий засіб лікування – дієта при запорах .

  • як викликати пронос
  • що потрібно випити що як найшвидше викликати діарею
  • як викликати діарею
  • як викликати пронос при запорі
  • як не поправлятися при запорі
  • як швидко викликати понос
  • як швидко викликати пронос
  • який швидкий і дієвий спосіб при запорах

Comments are closed!