Дієта при заняттях фітнесом | Фітнес дієта для схуднення

Дієта при заняттях фітнесом | Фітнес дієта для схуднення Дієти

Всі ми знаємо, що дієта при заняттях фітнесом дуже важлива. Адже це один з примірних зразків того, як можна харчуватися. Так як фітнес – це силові і часом вельми активні тренування, організм вимагає

все більше калорій і мікроелементів. Тому слід особливу увагу звернути на такі продукти:

    морепродукти (варені або тушковані), фрукти (перевагу краще віддавати цитрусовим видами), м’ясо (курятина, індичка, яловичина), крупи (особливо рис коричневий), яйця (краще два білка, або один жовток в день) соки (звичайно натуральні) і т. д.

Фітнес – дієта для схуднення?

Багато хто з нас турбуються на тему зайвої ваги і посилено для цього займаються видом спорту фітнес. Дієта для схуднення ж сама модна тема на сьогодні. На жаль, дуже часто, дивлячись у дзеркало, ми починаємо розуміти, що десь ми себе надто балували солодким або борошняним. Але потрібно пам’ятати, що збалансоване харчування корисно для стану всього організму в цілому, тому не варто захоплюватися навіть самими перевіреними дієтами. Краще харчуватися в міру здоровою їжею і займатися тренуваннями щодня. Повірте, ефекту буде більше, хоч і чекати його доведеться трохи довше. Про це необхідно пам’ятати і намагатися протягом дня харчуватися правильно.

Щодня потрібно вживати повноцінний сніданок, обід і легку вечерю. Рекомендується мати в щоденному меню супи, так як вони відмінно впораються з усіма з усіма шлунково-кишковими навантаженнями. Також якомога більше рідин, чиста вода і соки (до 2-х літрів). Вони дадуть і потрібні поживні речовини, і відчуття голоду пройде. Багато хто помилково вважають, що пити під час тренувань не можна. Пити потрібно до, під час і після тренування!

Дієта при заняттях фітнесом

Фітнес-дієта для схуднення передбачає 5-ти разове харчування кожен день. При цьому калорійність повинна бути близько 1500-1600 калорій в день, тільки тоді можна забезпечити безпечну втрату ваги. Треба їсти менше жирів, а більше білка і вуглеводів. Нижче ми наведемо пару меню для дотримання дієти при заняттях фітнесомна будні дні тижня.

понеділок

На сніданок: 2 яйця (1желток, 2белка), 100грам вівсянки, 1 ст. апельсинового соку, 50 грам знежиреного сиру.

На другий сніданок: фруктовий салат, знежирений йогурт.

На полудень: печена картопля, знежирений йогурт.

Comments are closed!