Дієта при роботі на рельєф і сушінні м’язів | DailyFit

Дієта при роботі на рельєф і сушінні м’язів | DailyFit Дієта при роботі на рельєф і сушінні м’язів

З цієї статті ви дізнаєтеся необхідні рекомендації щодо складання особливої??індивідуальної дієти, яка дозволить вам отримати рельєф під час циклу

сушіння м’язів. Ця дієта підходить культуристам, які володіють достатньою кількістю м’язової маси, але при цьому не страждають від ожиріння.

    У першу чергу, дієта при сушінні м’язів передбачає поступове зниження калорійності харчування на 10-30%, залежно від швидкості жіросжіганія. У міру урізання свого раціону контролюйте вагу і товщину жирових відкладень. Якщо ви бачите, що присутня тенденція до зниження маси тіла і жирового прошарку на 2-3 кг на місяць, то можна вважати дієту успішною.

Урізати раціон можна за рахунок, перш за все, тваринних жирів і швидких вуглеводів – харчових компонентів, які бажано і зовсім виключити. Якщо цього виявиться недостатньо, то продовжуйте знижувати рівень жирів і вуглеводів. Не забувайте про те, що дієта при сушінні м’язів обов’язково повинна бути збалансованою. А це означає, що раціон повинен містити близько 10% рослинних жирів, жирної риби, багатої кислотами Омега-3. сприяють придбанню рельєфу. Не варто повністю виключати вуглеводи, їх повинно бути присутніми у вашому раціоні не менше 40%. Вуглеводи в дієті повинні бути складними (повільними), які містяться в борошняних продуктах, кашах, жита, горіхах, овочах і наслідках фруктах. Не забувайте і додатково приймати вітамінно-мінеральні комплекси. оскільки нестача вітамінів і мінералів в організмі бодібілдера призводить до руйнування м’язової маси. Харчуватися важливо невеликими порціями, але часто – 5-6 разів на добу. Не варто їсти за дві години до тренування і протягом півтора годин після неї, винятком є??тільки протеїнові коктейлі і амінокислоти. Не забувайте про достатню кількість протеїнів. Близько 60% їх можна отримати з продуктів, і відсотки, що залишилися краще вживати разом зі спортивним харчуванням. Протеїн здатний пригнічувати катаболічні процеси в організмі атлета і захистити його м’язи, не перешкоджаючи при цьому процесу сушки. Дієта при роботі на рельєф, крім усього іншого, передбачає контроль над надходить рідиною. Загальний обсяг вживаної в день рідини не повинен перевищувати 2,5 літрів, включаючи супи.

Додаткові рекомендації для успішної дієти

    Практика показує, що хорошого результату можна добитися лише при поєднанні індивідуальної дієти і спеціального тренінгу.

Для того щоб прискорити процес сушіння, ви можете включити в дієту спеціальний комплекс спортивного харчування. Для досягнення максимального результату використовуйте особливі жіросжігателі. наприклад, Тироксин. Кленбутерол та інші. Однак не забувайте, що всі перераховані препарати мають побічні ефекти. Зберігають м’язову масу в незмінному вигляді анаболічні стероїди і тестостеронових бустери в невеликих кількостях, так як у них так само є протипоказання.

Кращі продукти для дієти на рельєф

    Риба

Нежирне м’ясо Молочні продукти з низьким вмістом жирів: молоко. кефір, сир

  • Дієти на рельєф
  • сушіня мязів

Comments are closed!