Дієта при проносі | Жіночий журнал Будь досконала

Дієта при проносі | Жіночий журнал Будь досконала Дієта при проносі

Така неприємність, як понос – це, перш за все реакція організму людини на неякісну їжу. Він зазвичай буває частим і рідким. Дієта при проносі: Не слід вживати їжу, краще пити тільки міцний чай з цукром (або замінником цукру) в перший день, коли трапився

пронос. Голод – найкращі ліки. Вже на другий день хворому можна дати рисовий відвар. Пізніше можна подати: тушкований рис, трохи підсолений, тушковану моркву (протерту), м’ясне суфле, черствий хліб, курку і відварну яловичину. Після того, як припиниться пронос, розширюйте меню: картопляне пюре, морквяна запіканка, яблуко очищене і натерте, курка на грилі, але без шкіри. Через тиждень переходите на звичайне харчування, але виключіть продукти, які сприяють скороченню кишечника.

проноси можуть сприяти :

Холодні страви та напої: холодна вода і молоко, морозиво, пиво і лимонад, соки. Продукти, що викликають бродіння в кишечнику і напої, що містять цукор: сиропи і мед, компоти, занадто солодкі страви. Напої та продукти, що містять органічні кислоти: кисле молоко, йогурт, мінеральні води, содова вода, напої вуглекислі. Їжа, яка містить велику кількість неусваіваемая рослинної клітковини: капуста і савойська капуста, фрукти, овочі, чорний хліб і жилаве м’ясо Занадто солона і пряна їжа: сири і гірчиця, оцет, міцний натуральна кава. Жирна їжа і жири: сметана, ю0рдини, жирні страви. Молоко (особливо холодне і жирне), якщо хворий його не переносить.

Уповільнюють скорочення кишечника (перистальтику) такі продукти:

Продукти, що містять дубильні речовини (танін): міцний чай, червоне вино, зварене на воді какао, чорничний відвар. Продукти, які надають теплову дію: теплий чай, теплий обволікаючий рисовий суп.

У дієті при проносі відсутні продукти, які підсилює перистальтику кишечника. Таку їжу є категорично не можна. Краще відмовитися або обмежити овочі та фрукти в сирому вигляді. У молодих овочах міститься менше клітковини. Слід обов’язково проконсультуватися з лікарем при хронічних проносах. Необхідно виключити з раціону продукти, які містять багато баластних речовин, а також занадто солодкі і занадто жирні страви. При виборі страв і технології приготування потрібно дотримуватися принципів щадить дієти.

  • чи можна схуднути при поносі
  • чи можна схуднути при проносі

Comments are closed!

_0.31MB/0.01631 sec