Дієта при поликистозе. | ЖИТТЯ – ІСТОК БЛАГ

Дієта при поликистозе. | ЖИТТЯ – ІСТОК БЛАГ Дієта при поликистозе.

Дієта при поликистозе.

Привіт усім! Сьогоднішня стаття буде присвячена, правильному раціону харчування і дотримання дієти при поликистозе. Жінки страждають від цього стану

повинні зробити все можливе, щоб схуднути. Підтримання оптимальної ваги тіла захищає від хвороб серця та інших ускладнень і відіграє велику роль для правильного обміну речовин.

Тільки здорова збалансована дієта при поликистозе і здоровий спосіб життя здатні повністю вилікувати Вас від цієї недуги.

Ваш щоденний раціон харчування повинен бути збалансованим і обов’язково включати в себе свіжі овочі та фрукти, а також інші необхідні продукти харчування.

Замість великих і рясних прийомів їжі, бажано мати невеликі, але часті прийоми їжі протягом дня, як спосіб заохочення для правильного травлення. Їдять тільки те, в чому організм потребує, тим самим, нормалізуючи вироблення інсуліну при підвищеному рівні цукру. Їжа необхідно добре пережовувати, не можна поспішати приймаючи їжу, оскільки це може привести до проблем з травленням.

Поликистоз це результат ряду факторів. До них відноситься надлишкове вироблення інсуліну підшлунковою залозою або надмірне вироблення тестостерону в яєчниках. Стан в цілому характеризується рядом симптом. таких як порушення менструального циклу, вугрі, коливання у вазі, а також надмірний ріст на обличчі і тілі.

Якщо ви страждаєте від будь-яких з цих симптомів, то вам слід почати лікування його на ранній стадії, а також дотримуватися дієту при поликистозе . щоб зменшити баланс ваги.

Збільшення у вазі є одним з найбільш поширених наслідків полікістозу яєчників і проблема може бути вирішена за допомогою ефективної суворої регламентованої дієти. Ви можете контролювати свою вагу за допомогою наступних дієтичних рад.

    ПЕРШЕ, переконайтеся, що ви контролюєте своє регулярне вживання вуглеводів у своєму щоденному раціоні. Це допоможе вам ефективно знизити вагу. Прості вуглеводи, такі, як печиво, тістечка, газовані напої і цукор слід уникати, оскільки вони тільки посилюють проблему. Вибирайте продукти, які містять мінімальну кількість вуглеводів, коли вони перетравлюються, щоб контролювати свою вагу. Цілісні макарони з пшениці вищих сортів, хліб з цілісної пшениці, коричневий рис, це допоможе Вам контролювати споживання вуглеводів Збільшити споживання таких продуктів, як свіжі фрукти вони є джерелом складних вуглеводів, які необхідні для підтримки гормонального балансу. Додати сочевицю в кожен прийом їжі. Як було встановлено, це допомагає зменшити надлишковий рівень естрогену. Це відмінний засіб для збереження гормонального балансу в нормі тим самим, запобігаючи хвороба. Перевищення рівня гормонів також може бути зменшено шляхом прийняття бобових. Додайте горох і соєвий, найбільш переважно в ферментированной формі. Соєві продукти відмінно, зарекомендували себе як засіб при лікуванні полікістозу, і як профілактика захворювань жіночої репродуктивної системи, а також зернові і зелені овочі. Вибирайте правильний вид жирів. Це також допоможе вам контролювати свою вагу. Наприклад, жири тваринного походження замініть рослинними жирами, це допоможе зберегти ваш здоровий раціон харчування. Прикладами ненасичених жирів є оливкова олія, рапсова олія, кукурудзяна олія, і т. д. Важливо також, правильне споживання білка. Білок допомагає організму спалювати жир, і це допомагає відновлювати клітини, м’язи, кістки і гормони, а також допомагає запобігти інфекції. Включіть в щоденний раціон харчування продукти, які багаті білком, щоб допомогти регулювати свою вагу.

Харчові продукти, які багаті білком, такі як:

яйця, горіхи, риба, курка, йогурт, пісне м’ясо і сир.

Також важливо стежити за якістю продуктів, які багаті білком. А саме не згадуйте в їжу рибу, м’ясо, курку фабричного виробництва. Використовуйте по можливості тільки натуральні продукти, оскільки вони більш поживні в порівнянні з іншими продуктами і уникайте штучних підсолоджувальних речовин, хімічних речовин і консервантів.

Бо цей вид продукції містить високий рівень гормонів та антибіотиків.

    Переконайтеся, що ви п’єте достатньо води щодня, і правильно дотримуєтеся водний баланс організму. Це також допоможе у вимиванні шкідливих токсинів і відходів. Уникайте паління, алкоголю і продуктів, що містять кофеїн, оскільки вони тільки погіршують ситуацію. Регулярна фізична активність. а краще зарядка як мінімум 30 хвилин щодня спалює зайві кількість гормону тестостерону, запобігає від хронічних захворювань, відмінно допомагає у втраті ваги, покращує сон. Дуже складно ігнорувати фізичну зарядку, яка важлива завжди, незалежно від статі, віку, і фізичних можливостей. Надзвичайно важливо щодня відчувати себе добре психічно, фізично і емоційно. Навчіться контролювати свої емоції, навчитеся розслаблятися, звільнитеся від стресу. Стрес і нервову напругу підвищує рівень гормонів.

Якщо ви збираєтеся зачати дитини дуже важливо підтримання здорової та поживної дієти. Вам буде потрібно багато фізичних вправ і дієти, багатої вітамінами і мінералами, це допоможе поліпшити ваше репродуктивне здоров’я.

Включіть в щоденний раціон харчування багато фруктів, овочів, а також продукти з цілісної пшениці. Дотримання дієти при поликистозе допоможе Вам зміцнити Ваше репродуктивне здоров’я, і??схуднути.

Бажаю Вам якнайшвидшого одужання!

Comments are closed!