Дієта при отруєнні

Дієта при отруєнні Дієта при отруєнні: більше пити і менше їсти

У дієті при отруєнні важлива роль відведена звичайній воді. Адже при будь-якому отруєнні організм втрачає велику кількість рідини, що необхідно заповнити.

Дієта при отруєнні: чому це важливо?

Вкрай

необхідно, щоб дієта при отруєнні включала здорову і легку їжу і сприяла зміцненню та відновленню організму. Адже харчове отруєння може стати серйозним розладом організму, при якому іноді необхідно буває медичне втручання, особливо якщо отруївся страждає від зневоднення або у нього спостерігається кривавий стілець.

Дієта при отруєнні: що їмо?

перше, дієта при отруєнні повинна складатися з легкої їжі з простим смаком. Вживані продукти повинні легко засвоюватися в організмі. Процес травлення починається вже при пережовуванні їжі, і продовжується в травному тракті і шлунку, а тому продукти слід вибирати такими, які не вимагали б надмірних зусиль по пережовування – так можна полегшити роботу травної системи в цілому. Наприклад, манна каша або приготовлений на пару рис у світлому курячому бульйоні.

Блювота або пронос внаслідок харчового отруєння, як правило, призводять до важкого обезводнення організму і порушення балансу електролітів. Щоб уникнути зневоднення, пийте воду і легкі трав’яні чаї. Важливо відшкодувати втрату рідини низькокалорійними напоями. Випивайте, принаймні, від 0,3 до 1 літра води в день. Імбир і м’ятний чай без молока можуть допомогти заспокоїти роздратовану слизову шлунка і позбавити від нудоти.

Дієта при отруєнні: від чого відмовляємося?

Дієта при отруєнні повинна виключати гостру і жирну їжу, а також їжу з високим вмістом цукру. Наприклад, перець чилі, гострий перець, смажені страви, випічку, солодощі та алкоголь. Всі ці продукти будуть дратувати слизову шлунка і кишечника, що призведе до подальшого розладу травлення і ускладнень.

Дієта при отруєнні не передбачає «важких» джерел білка. Потрібно уникати м’яса, наприклад, яловичини, протягом декількох днів після харчового отруєння, так як їжа з високим вмістом білка і жиру перетравлюється довше, навантажуючи травну систему. Вибирайте легке м’ясо, начебто курячих грудок або риби, бажано запечених або приготованих на пару, або зварених у легкому бульйоні.

Нарешті, дієта при отруєнні виключає з раціону продукти, які не були ретельно приготовані. Сирі або погано проварені продукти є потенційними джерелами шкідливих бактерій, які можуть погіршити стан шлунка або викликати інше харчове отруєння. Довше варіть продукти, такі як м’ясо, рибу або яйця, щоб убити шкідливі бактерії.

  • яка дієта при отруєнні

Comments are closed!