Дієта при лямбліозі у дорослих і дітей

Дієта при лямбліозі у дорослих і дітей Дієта при лямбліозі

Лямбліоз – це захворювання, при якому в кишечнику поселяються шкідливі мікроби лямблії. Вони проникають в організм з брудом, яка залишається на руках, продуктах, які ми вживаємо в їжу. Найбільш поширений лямбліоз серед дітей, проте їм можуть страждати і дорослі.

На ранніх стадіях лямбліоз практично ніяк себе не проявляє, але в момент загострення захворювання з’являються такі симптоми, як: підвищена температура, болі і гази в кишечнику, нудота, здуття живота. Однак причин для паніки немає: лямбліоз піддається лікуванню і його появу можна запобігти.

Перше правило, яким потрібно керуватися завжди, – дотримуватися гігієни. Перед їжею мийте руки, а також обробляйте теплою водою продукти харчування, такі як овочі та фрукти. Чи не гризіть нігті самі і не давайте робити цього дітям.

Для запобігання появи лямбліозу і при вже наявному захворюванні необхідно дотримуватися суворої дієти . Вона дуже проста у виконанні, але при цьому ефективна.

Основні правила дієти при лямбліозі :

Перше, що необхідно зробити – скоротити вживання простих вуглеводів, оскільки вони створюють хорошу середовище для розмноження лямблій.

Перелік продуктів, які не слід вживати в їжу: ковбаси, молоко, паштети, хлібобулочні та макаронні вироби, солодощі (здобу, печиво та інші), крупи (за винятком гречаної, рисової і кукурудзяної), а також всі продукти, в яких містяться штучні барвники та харчові добавки.

Їжте більше овочів і фруктів. Використовуйте в їжу продукти, що не містять пшеничного борошна. Наприклад, це можуть бути оладки на кефірі з кукурудзяного, гречаного або рисового борошна, хліб з висівок. Корисним будуть нежирні сорти м’яса. З рідини можна морси з брусниці та журавлини, кефір низької жирності, компоти. Візьміть за правило пити рідину за 15 хвилин до їжі і через не менше години після нього, якщо виникне таке бажання. Запивати їжу – це шкідлива звичка, яка йде на шкоду нашому здоров’ю. Ознайомтеся з інформацією по роздільному харчуванню. Ця поширена тенденція не просте слідування моді, а криниця корисних порад. Основна ідея цього стилю харчування – вживати продукти тільки окремо або тільки ті, які мають гарну сумісністю.

Недотримання цих правил призводить до того, що в нашому шлунку утворюється своєрідна «звалище», яку йому важко переробити. У результаті в організмі з’являються шлаки. Це може привести до різних захворювань, до того ж лямбліозу, до появи головних болів, швидкої стомлюваності і інш.

Дотримуючись вищезазначених правил, ви зможете запобігти появі не тільки лямбліозу, а й інших захворювань, станете красивими і здоровими.

Критика від Fitfan. ru

Найбільша дурість – це намагатися в 21 столітті лікувати мікробне захворювання дієтою. Якщо у вас завелися шкідливі мікроби, сходіть в аптеку і купіть антибіотик який їх уб’є. А дієти залиште для тих, що худнуть.

  • перелік продуктів які можна вживати при лямбліозі

Comments are closed!