Дієта при лямбліозі у дорослих і дітей – визволяй організм від лямблій | SlimSecret

Дієта при лямбліозі у дорослих і дітей – визволяй організм від лямблій | SlimSecret Дієта при лямбліозі

Якщо в організмі людини приживаються шкідливі мікроорганізми, то нічого доброго від такого сусідства чекати не варто. Кишечник людини найчастіше

є непоганим місцем для життєдіяльності паразитів, у тому числі і таких як лямблії. Дієта при лямбліозі займає не останнє місце в лікуванні цього захворювання, як у дорослих, так і у дітей.

Особливості захворювання і роль дієтичного харчування при лямбліозі

Лямбліоз – складне в плані діагностики захворювання. У більшості людей воно протікає без особливо помітних симптомів. Хворого іноді може мучити здуття живота, діарея та інші ознаки харчового отруєння. Не завжди навіть лабораторні аналізи виявляють наявність паразитів в кишечнику. Але якщо такі виявлені, слід починати з ними боротьбу, як медикаментозними засобами, так і шляхом налагодження харчування при лікуванні лямбліозу.

У чому суть дієти при лямбліозі? Людині необхідно створити несприятливе середовище існування для паразитів в кишечнику. Непридатні для життя умови допоможуть скоротити кількість лямблій і навіть повністю від них позбутися. Іноді однієї дієти досить, щоб вилікувати захворювання. Особливих відмінностей в дієті при лямбліозі у дітей і дорослих немає. Головне дотримуватися правил харчування, дотримуватися особистої гігієни і ретельно мити всі вживані в їжу продукти.

Правила дієти при лямбліозі у дорослих і дітей

Самими «смачними» продуктами, які сприяють розмноженню паразитів, є прості вуглеводи. Тому хворим протягом тривалого часу слід забути про вживання здоби, солодощів, хліба з пшеничного борошна, молока, меду, шоколаду. Наступну групу складають продукти, які можна вживати в дуже рідкісних випадках. Це ковбаси, сосиски, жирні продукти, манна каша, копченості, консервовані продукти, спеції.

Чим можна харчуватися? Самими несприятливими продуктами при лямбліозі вважаються овочі, фрукти і ягоди кислі на смак. Кисле середовище в кишечнику здатна вбивати паразитів. Раціон дієти при лямбліозі включає кисломолочні продукти, такі як кефір, нежирний сир і сир. Дуже корисні ягоди, овочі і фрукти, не подразнюють стінки кишечника. З цієї групи корисних продуктів виключають сиру цибулю, банани, солодкий виноград, редиску, редьку та дині.

З ягід найбільшу цінність представляє чорниця, полуниця, калина, ожина, смородина. У них багато пектинів, які вважаються відмінними природними сорбентами, які виводять токсини з організму. Кілька разів на тиждень можна вживати нежирне м’ясо і рибу.

Звичайно, дієта при лямбліозі у дітей має деякі особливості. Це пов’язано в першу чергу з особливостями харчування. Раціон дитини повинен складатися з молочних каш, супів, млинчиків і так далі. Протягом декількох місяців доведеться варити крупи на воді, млинчики робити на кефірі з використанням гречаної, кукурудзяної або рисового борошна, варити пісні супи. Овочі та фрукти бажано вживати в приготованому вигляді.

Тривалість дієти при лямбліозі і її ефективність

Якщо дієта є єдиним засобом боротьби із захворюванням, то доведеться налаштуватися на проходження їй 3-4 місяці. Не потрібно забувати про вищезгадані правила харчування і пити досить багато рідини за 15 хвилин до їжі і через годину після прийому їжі.

У більшості випадків дієта дає повне або часткове одужання. У будь-якому випадку з її допомогою можна оздоровити кишечник, позбутися проблем травлення, поліпшити стан шкіри і загальне самопочуття.

Можлива Вам будуть цікаво прочитати:

  • дієта при лямбліозі
  • дієта при лікуванні лямблій
  • лямбліі і дітей дієта
  • нежирний сир при лямбліозі
  • що є від лямбріїв
  • що їдять лямблії
  • Що їдять лямбрії
  • яка дієта при лямбріях
  • яка діета при лямбліозі

Comments are closed!

_0.31MB/0.02276 sec