Дієта при кропивниці

Дієта при кропивниці Види дієт при кропивниці

Дотримання правильної дієти при кропивниці грає не меншу терапевтичну роль, як і застосування антигістамінних препаратів.

Елімінаційна дієта при кропивниці

Чи може допомогти дієта при кропивниці . Прояви кропив’янки дійсно схожі на укуси кропивою – звідси і назва хвороби – невеликій площі пухирі червоного або рожевого кольору. Кропивниця може залишати свої сліди абсолютно на будь-якій частині тіла. Якщо симптоми тривають більше шести тижнів і часто повторюються, можна говорити про хронічну хворобу. У цьому випадку дієта при кропивниці стає обов’язковим елементом лікування.

Дієта при кропивниці ефективна ще й тоді, коли не вдається визначити точну причину алергічної реакції. Такий вид дієти називають елімінаційної (від англійського слова eliminate – «ліквідувати»). Елімінаційна дієта при кропивниці увазі видалення з харчового раціону усіх можливих харчових алергенів. Ідея дієти в тому, що ви поступово вводите продукти харчування назад в раціон по одному кожні п’ять днів. А протягом всього процесу ведете суворий облік типам і кількості продуктів, а також будь-яким симптомам, які ви відчуваєте після того, як що-небудь з’їли. Оскільки продукти вводяться по одному, ви повинні бути в змозі ідентифікувати будь-яку їжу, яка викликає симптоми хвороби. А лікар-алерголог може допомогти вам визначити, які продукти повинні бути усунені. Типові групи продуктів, які, як правило, виключають з раціону, включають молочні продукти, яйця, цитрусові, продукти, зроблені з використанням кукурудзи, а також продукти з клейковиною.

антигістамінні дієта

Інший вид дієти при кропивниці увазі обмеження надходження в організм гістаміну. Цей білок бере активну участь в алергічних реакціях. Гістамін також викликає скорочення гладких м’язів – це може бути дуже небезпечно, особливо коли мова йде про м’язах, оточуючих дихальні шляхи. Так як мало яка алергічна реакція обходиться без гістаміну, в якості засобу боротьби з кропив’янкою лікар може рекомендувати уникати гістамін-містять продуктів. Їли ви вирішили сісти на антигістамінну дієту при кропивниці, вам, швидше за все, потрібно буде уникати вживання сирів, йогуртів, сколотин, молюсків і риби, яєць, шоколаду, ферментованих продуктів, продуктів, що містять штучні харчові барвники, обробленого м’яса, а також багатьох видів фруктів і овочів.

  • кропивниця алергічна лечение
  • кропивниця гістамін
  • які вітаміни можна приймати під час кропивниці

Comments are closed!