Дієта при грудному вигодовуванні lovelychild. net

Дієта при грудному вигодовуванні lovelychild. net Друкарська помилка?

Під час вагітності багато майбутніх мам дозволяють собі розслабитися і потурають всім примхам організму. Але от улюблений малюк лежить на ваших руках, готовий поласувати улюбленим і найкориснішим для нього стравою – маминим

молоком. Звичайно, вам хочеться дати йому саме краще, але все, що ви можете зробити зараз – це поліпшити якість свого молока шляхом здорової дієти.

Дієта під час грудного вигодовування переслідує кілька цілей:

Забезпечити здоровий раціон мами. а значить, і малюка. Насправді, мова йде про здорове харчування, яке, в ідеалі, має бути не дієтою при годуванні грудьми дитини, а способом життя. Якщо ж говорити про якісь особливі продуктах, то варто згадати про тих, що містять кальцій – вам він зараз необхідний. Звести до мінімуму газоутворення у крихти. Ця проблема особливо мучить немовлят до 3-х місяців. Ваше завдання – виключити продукти, що сприяють метеоризму: капусту, сирі овочі, бобові, чорний хліб і всі продукти бродіння. Зменшити ймовірність появи алергічних реакцій. Гіпоалергенна дієта при грудному згодовуванні увазі виключення з раціону продуктів, які найчастіше викликають алергію у дітей: цитрусові, ягоди, шоколад і т. д. Втім, повністю відмовлятися від них не варто: адже з молоком ви «знайомите» свого крихту з його майбутнім раціоном. У будь-якому випадку, варто уважно стежити за реакцією дитячого організму на кожен потенційний алерген. І з обережністю ставитеся до нових продуктів, а також до тих, на які у вас або батька дитини була / є алергія.

В ідеалі післяродова дієта при грудному вигодовуванні повинна приносити максимум корисностей вам. для підтримки енергії, гарного самопочуття і підвищення поживності вашого молока.

Інститут харчування РАМН рекомендує, щоб в дієті мами при грудному вигодовуванні були присутні:

    база – вуглеводи (близько 400-500 г); 120 г білків (60-70% яких повинні бути тваринного походження); 100-120 г жирів (рослинні масла становлять близько 5%)

Прийоми їжі слід розбивати не так на 1-2 рази, а на 3-5, в перервах слід споживати достатньо рідини. Але, на жаль, на практиці це не завжди вдається. Багато мам сідають на «дієту» з чаю з молоком і печива «Марія». При такому раціоні ризик газоутворення у малюка зведений до мінімуму, але, по суті, ваше молоко стає «порожнім». А через кілька місяців мама з подивом зауважує зайві сантиметри. І приймає рішення сісти на дієту. Чи не для дитини, а для себе.

Дієта для схуднення при годуванні грудьми дитини

Отже, ви вирішили оголосити війну ненависному відображенню. Багато мам намагаються знайти більш чи менш здоровий варіант, вибираючи, наприклад, при грудному вигодовуванні гречану дієту.

Доведеться вас розчарувати: урізати свій раціон і харчуватися якимось одним продуктом, якщо у вас грудничок, не можна. Справа не тільки в тому, що ви збіднює своє молоко. Дитина, так чи інакше, отримує максимально можливу кількість потрібних для розвитку речовин. Але якщо вони не надходять разом з продуктами харчування, то крихітка бере їх з вашого організму. А дієтичного продукту, здатного забезпечити вас всім комплексом необхідних речовин не існує.

Варто враховувати і той факт, що підгодовувати грудничка ви будете продуктами з вашої тарілки, тому що малюки, як правило, найбільший інтерес проявляють до того, що їсть мама.

Тому раціональніше всього сісти на дієту після годування грудьми. Коли живлення малюка не обмежена вашим раціоном, можете вибрати будь-яку здорову дієту. Головне, щоб ця дієта давала вам необхідний запас вітамінів і мінералів для енергії – з малюком в будинку вона вам ще довго знадобиться.

< Токсикоз на ранніх термінах вагітності

Comments are closed!

_0.31MB/0.00565 sec