Дієта при герпесі – меню, відгуки

Дієта при герпесі – меню, відгуки Дієта при герпесі

Дієта при герпесі спрямована на те, щоб не дати вірусу активізуватися в той час, коли він «спить» всередині організму. Дуже важливо не допустити помилок в складанні раціону, оскільки якщо не врахувати особливість того чи іншого елемента живлення, то він вплине на вірус, і тоді не вдасться

уникнути рецидивів цього захворювання.

Що таке герпес?

Герпес являє собою шкірну хворобу вірусного походження. При герпесі відбувається утворення на шкірних покривах і слизових оболонках у вигляді висипання дрібних згрупованих бульбашок. Найбільш часто від герпесу страждають губи, очі і шкіра, але існують також випадки, коли вірус зачіпає зовнішні статеві органи. У цьому випадку герпес називається генітальним. Багато людей схильні вважати, що герпес являє собою неопасное, але дуже неприємне захворювання, але на ділі ж герпес має дуже небезпечну форму, при якій він може вразити центральну нервову систему, в результаті чого може розвинутися менінгіт або енцефаліт.

Герпес може активізуватися в той час, коли опірність організму знижується. Наприклад, це може статися як результат перегрівання або переохолодження. Герпес може передаватися контактним або повітряно-крапельним шляхом і навіть через предмети побуту. Вірус здатний проникати в організм за коштами верхніх дихальних шляхів, слизовій оболонці рота або статевим шляхом. Після проникнення вірус припадає в нервові клітини, де переходить у стан спокою доти, поки під дією якого чинника не отримає можливість активізуватися.

Раціон дієти при герпесі

Дієта при герпесі не в силах вбити вірус, так як це взагалі неможливо, але при цьому вона здатна змусити вірус на довгий час перейти в режим «сну». Вчені виявили, що під дією однієї з амінокислот, яка називається аргінін, вірус активізується, в той час як лізин, навпаки, сприяє його усиплянню. Відомо також, що якщо щодня включати в раціон по 3000 мг лізину, то вірус не буде активізований. Дієта при генітальний герпес заснована на тому ж принципі виключення аргініну та отримання лізину.

Для того щоб бульбашкова висип не виявлялася на шкірі, в раціоні повинні бути присутніми наступні продукти:

    Літр в день натурального йогурту або інших кисломолочних напоїв Літр молока невисокої жирності щодня До 150 грам в день курячого м’яса До 200 грам креветок в день До 200 грам камбали в день

Варто також подбати про посилення імунної системи, а для цього необхідно їсти більше фруктів і овочів. Особливу перевагу варто віддавати луку, лимону і часнику. Для запобігання активізації вірусу з раціону виключаються:

Аргінін також міститься в зернових і бобових культурах, але відмовлятися від них не можна, тому якщо вірус все ж активізується, то в цей період їх вживання повинне бути обмеженим.

Дієта при герпесі не обов’язкова для дотримання, але потрібно розуміти, що з її використанням ризики активізації герпесу суттєво знижуються.

грудня 15th, 2013 Головна »Лікувальні дієти» Дієта при герпесі

Comments are closed!

_0.31MB/0.01117 sec