Дієта при діабеті 2 типу. Лікування цукрового діабету 2 типу дієтою

Дієта при діабеті 2 типу. Лікування цукрового діабету 2 типу дієтою Дієта при діабеті 2 типу

У цій статті викладено принципи традиційної “збалансованою” дієти при діабеті 2 типу. Це спосіб харчування, який лікарі-ендокринологи продовжують рекомендувати своїм пацієнтам. Його головна ідея – потрібно знизити калорійність раціону. В результаті цього, діабетик теоретично може схуднути, і цукор в крові у нього прийде в норму. Звичайно, якщо у хворого вистачить сили волі постійно жити впроголодь, то діабет 2 типу у нього безслідно пройде, з цим ніхто не сперечається.

Яка ефективна дієта при діабеті 2 типу – дізнайтеся в нашій статті

Проблема в тому, що на практиці “голодна” дієта при діабеті 2 типу не працює, тобто не дозволяє знизити до норми цукор у крові, щоб уникнути ускладнень. Якщо ви хворієте на діабет, то, напевно, вже переконалися в цьому. Причина в тому, що хворі не дотримуються мудрі рекомендації по дієті, які їм щедро роздають лікарі. Люди не бажають терпіти муки голоду, навіть під страхом смерті від ускладнень діабету.

Низькокалорійна дієта при діабеті 2 типу практично не допомагає – про це знають усі ендокринологи і медичні чиновники, аж до міністра охорони здоров’я. Проте, лікарі продовжують її “проповідувати”, тому що так написано у них в інструкціях. І в сьогоднішній статті ми викладаємо основні принципи цієї дієти.

Але щоб реально знизити до норми цукор у крові, вам потрібна зовсім інша ефективна дієта. Ми рекомендуємо низько-вуглеводну дієту для лікування діабету 1 і 2 типу. Вона дозволяє стабільно підтримувати низький цукор у крові, як у здорових людей без діабету. І головне – вона ситна і смачна, а не “голодна”. Уважно вивчіть статтю, посилання на яку ви бачите вище. Це головний матеріал на нашому сайті. Нижче в замітці, яку ви зараз читаєте, ми порівняємо низько-вуглеводну і низькокалорійну дієту.

Вам не потрібно вірити на слово нашим фантастичним обіцянкам. Спробуйте низько-вуглеводну дієту при діабеті 2 типу протягом 3-5 днів. Від цього ви в будь-якому випадку нічого не втратите. Регулярно вимірюйте свій цукор в крові за допомогою глюкометра. Попередньо переконайтеся, що ваш глюкометр точний. Спочатку показники цукру в крові, а потім і самопочуття швидко дадуть вам зрозуміти, яка дієта реально лікує діабет, а яка – немає.

Цілі дотримання дієти при діабеті 2 типу

Дієта при діабеті 2 типу – це не тимчасовий захід, а система харчування на все життя. Вважається, що гнучка дієта при діабеті 1 типу дозволяє харчуватися, практично як здорові люди, тобто не обмежувати калорійність раціону. Головне – навчитися правильно розраховувати дозування інсуліну перед їжею. Але при цукровому діабеті 2 типу таке “безтурботне” харчування протипоказане. Яку б дієту ви не вибрали, вам доведеться приділяти їй значну увагу. Це єдиний спосіб уникнути ускладнень діабету.

Порівняння низько-калорійною і низько-вуглеводної дієти при діабеті 2 типу

Comments are closed!