Дієта при чищенні печінки, дієта після чищення печінки

Дієта при чищенні печінки, дієта після чищення печінки Дієта при чищенні печінки, її значення і особливості

Очищення печінки – відповідальний процес, до якого потрібно належно підготуватися, підходячи до всіх деталей серйозно і обдумано. Дієта

при чищенні печінки – найбільш важливий пункт підготовки до лікування . Перед тим як почати очищення органів будь-яким народним засобом, необхідно попередньо почистити кишечник, звільнивши його від всіх шлаків. Не зробивши це, може відбутися інтоксикація крові, як результат всмоктування шкідливих речовин, що виходять їх печінки, що нашкодить організму більше, ніж допоможе.

Дієта перед чищенням печінки займає від 5 днів до тижня, що залежить від раціону і способу життя людини. У цей період необхідно виключити все смажене, гостре, копчене, солоне, жирне, консервоване, містять ненатуральні компоненти продукти, різні напівфабрикати, солодощі типу шоколаду і тістечок. У підготовчий період можна зайнятися прогреванием всього організму, для цього варто відвідати сауну або лазню. Для найбільш ефективного очищення печінки найкраще дотримуватися вегетаріанську дієту, відмовившись від усього м’ясного, рибного і молочного. Різні овочеві супи, салати, каші на воді, фрукти та овочеві соки очистять кишечник швидко і м’яко. Рекомендується пити у великих обсягах зелений чай, він допомагає швидше виводити токсини і чудово відновлює водний баланс. Дієта перед чищенням печінки носить дуже важливий характер, можна сміливо сказати, що від неї повністю залежить кінцевий результат.

В день чищення найкраще пити яблучний або морквяний соки, дозволяється також їх змішувати, але, якщо організм не переносить голодування, то необхідно дотримуватися суворої вегетаріанської дієти, і, звичайно, забути про здобу, макаронні вироби, жирне і алкоголь. < / p> Чому важливо дотримуватися дієти після чищення печінки?

Правильна дієта після чищення печінки стимулює роботу очищених органів і допомагає попередити їх швидке забруднення. Особливо акуратно слід харчуватися на наступний день. Найкраще пити морквяний і буряковий соки, вони допоможуть затрималися шкідливим речовинам вийти до кінця з органів, а організму відновитися. Далі рекомендується на протязі двох тижнів дотримуватися роздільного харчування з додаванням кисломолочних продуктів. До звичайного раціону слід переходити поступово, не навантажуючи надмірно печінку. Дієта після чищення печінки не така сувора і важка, але не менш важлива.

Отже, дієта при чищенні печінки необхідна для ефективного результату і загального оздоровлення всього організму.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01418 sec