Дієта при акне, як харчуватися при вугрової хвороби

Дієта при акне, як харчуватися при вугрової хвороби Дієта при акне

Як правило, лікування вугрової хвороби являє собою тривалий і багатоетапний процес, важливою частиною якого є коригування харчування пацієнта. Неправильна дієта в сукупності з порушенням обмінних процесів безпосередньо відбивається на стані шкіри, що характеризується

масовими запальними висипаннями, з якими часом не зможе впорається навіть апаратна косметологія Мона Ліза. використовує у своїй практиці тільки самі просунуті технології в корекції недоліків обличчя і тіла. Одним з перших кроків, які потрібно зробити, щоб вугри та прищі зникли – це поміняти свій раціон харчування.

Отже, щоб очистити своє обличчя і тіло від акне, або принаймні зменшить ступінь висипань, необхідно позбавити свій організм від шкідливих вуглеводів і жирів. Робиться це шляхом:

1. Винятки з меню наступних продуктів:

  шоколаду, цукерок, печива, випічки, в тому числі тістечок і тортів, маринадів (консервовані огірки, перці, помідори і т. п.), вершкового масла, жирного м’яса, сала, червоної риби, фаст-фуду: гамбургери, картопля-фрі, шаварма і т. п., булок, булочок та інших хлібобулочних виробів з білого борошна.
  газованої води типу Coca-Cola, Sprite, Pepsi, алкогольних і алкогольсодержащих, у тому числі пива, дешевих соків з вмістом корисної маси менше 50%, чорного чаю і кави,

2. Включення до складу щоденного раціону:

  свіжих фруктів (виноград, банани, яблука, груші), за винятком тих, на які є алергічна реакція, свіжих овочів: моркви, капусти, помідорів, огірків, хліба з цельномолотой пшениці, бажано з висівками, сухих хлібців з житнього борошна, мюслі без сухофруктів, горіхів, білої риби, зеленого чаю замість чорного, чистої води без газу (не менше 2 літрів), натуральних, бажано свіжих соків.

Через кілька місяців токсини будуть виведені з організму, баланс між жирами, білками і вуглеводами прийде в норму, обмін речовин нормалізується. Кількість вугрових висипань помітно скоротиться. Якщо є необхідність, після консультації з лікарем, можна почати курс прийому гормональних препаратів. Косметичні засоби для умивання і зняття макіяжу, тоніки і крему слід підбирати також з урахуванням рекомендацій.

 • алергія на їжу кока кола картопля фрі булочки
 • вугрова хвороба коли зникнуть
 • діэта щоб зникли прищі
 • щоб зникли акне
 • щоденне меню при лікуванні акне
 • Як харчуватись щоб зникли прищі?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00583 sec