Дієта по групі крові 4, резус-негативна

Дієта по групі крові 4, резус-негативна Харчування і дієта по групі крові 4, резус-негативна

бромелайн

кверцетин

Якщо у вас 4 група крові, негативна, дієта перетворюється на такий же клубок протиріч, як і все ваше життя. Ваші коріння в 3 групі крові диктують, що треба їсти багато

м’яса, а ваша сутність, обумовлена??присутністю антигенів другої групи крові – не дозволяє вам успішно з ним впоратися, у вас низька кислотність шлункового соку…

Багато дієти взагалі під забороною, наприклад, гречана дієта, якщо у вас група крові 4, призведе тільки до набору зайвих кг. Меню дієти по групі крові 4 повинно знайти золоту середину. Легко засвоювані сорти м’яса, а найкраще – риба, збережуть ваш шлунково-кишковий тракт, він у вас дуже вразливий. У той же час це буде прекрасною профілактикою анемії, якій ви так схильні.

В цілому, як правило, завдяки природній чутливості імунної системи, ваш організм часто сам відкидає непотрібні продукти, а значить, удосконаливши своє харчування за допомогою цього невеликого списку виключень в таблиці і рекомендованих продуктів, ви легко досягнете ідеалу свого харчування.

Дієта по 4 групі крові виключає ті продукти, які здатні порушити ваш метаболізм. Наприклад, бобові, гречка і кукурудза у вас здатні порушити вироблення інсуліну, і обмін речовин знизиться, у людей з групою крові АВ вживання подібних продуктів веде до набору ваги.

Якщо у вас четверта група крові, дієта для правильного здорового харчування стане і дієтою для схуднення, і при цьому не доведеться докладати додаткові зусилля для підтримки ваги. Дієта для 4 групи крові абсолютно збалансована і може дотримуватися довічно, однак ви не можете розраховувати на моментальну втрату ваги, потрібен час. Догляд зайвих кілограмів буде плавним, зі швидкістю приблизно 1 кг на тиждень, але можна підсилити ефект дієти бігом, плаванням, вправами, тоді втрата ваги буде відбуватися швидше.

Дієта для четвертої групи крові призведе до нормалізації ваги, після досягнення оптимального для вас кількості кілограмів схуднення припиниться і вага стане стабільним. Так як у вас четверта негативна група крові, дієта буде для вас природною, вона вам буде подобатися, а значить, ви зможете дотримуватися її постійно протягом усього життя.

  • 4
  • 4grupa negativna
  • дієта по групі крові 4 негативна
  • дієта при 4 негативній групі крові

Comments are closed!

_0.31MB/0.00417 sec