Дієта по групі крові 3 – вибір харчування і дієти для людей з групою крові В (III) позитивна / негативна

дієта по групі крові 3 – вибір харчування і дієти для людей з групою крові В (III) позитивна / негативна Дієта по групі крові 3 Рекомендований раціон харчування для людей з третьою групою крові

Люди з третьою групою крові, як правило, володіють відмінним фізичним здоров’ям. У них рідко бувають

проблеми з імунною і травними системами. Зміни в раціоні харчування сприймають спокійно. Тому для 3 групи крові підійде практично будь дієта . Однаково добре у них перетравлюються, як продукти багаті білками, так і вуглеводами. Тому вони, на відміну від людей першої групи крові можуть вживати у великих кількостях овочі і фрукти. І їм не страшні, а дуже навіть корисні риба, м’ясо, будь-які рослинні масла, а також вироби з круп.

Серед найбільш рекомендованих продуктів – молочні або кисломолочні продукти (бажано з низьким відсотком жиру), яйця, крупи, бобові, фрукти і овочі. Бажано не зловживати кукурудзою, помідорами, гарбузом, оливками, продуктами з гречаної і пшеничної крупи. Тобто, їх можна вживати, але з деякими обмеженнями. Під час дотримання дієти не рекомендується вживати деякі морепродукти (ракоподібні та молюски), свинину (і будь-які вироби з неї і з її додаванням), м’ясо курки, вони перетравлюються трохи довше у людей з 3 групою крові. Серед напоїв особливо благотворний вплив на організм надають зелений і трав’яні чаї, свіжовичавлені соки ананаса, винограду, журавлини. Не слід зловживати міцним чаєм, кавою, вином (як червоним, так і білим) і томатним соком. Негативний вплив нададуть газовані напої (всілякі лимонади). Крім того, що до їх складу входить безліч барвників, ароматизаторів та інших не надто корисних речовин, так вони ще й дуже калорійні і при регулярному вживанні можуть призвести до захворювань шлунка.

Дієта для представників 3 групи крові повинна, по-максимуму, виключити продукти з високим вміст жирів і цукру. Але ця рекомендація, в принципі, підходить для людей з будь-якою групою крові. Слід уникати смажених страв, копченостей. Вони не тільки призводять до збільшення ваги, але і негативно впливають на печінку. Не рекомендується часто ласувати арахісом, гранатом, кокосами, хурмою та іншими «в’яжучими» фруктами. З м’яса найбільш корисна баранина, яловичина (і її печінка), індичка. Свинина заборонена через свою жирності. Відмінно допомагають травленню вівсяна, рисова і пшоняна каша.

Для людей з третьою групою крові підійде будь дієта . виключає вживання жирних продуктів. Причому результати можна буде спостерігати в самому незабаром після початку дотримання дієти. Це може бути і високо протеїнова дієта і вуглеводна. Підійде навіть шоколадна дієта, але тільки якщо це буде чорний шоколад без цукру. Швидкий результат дасть дієта кефіру і будь-яка інша монодієта, окрім гречаної. Влітку і восени можна «посидіти» на салатах, коли в овочах максимально високий вміст вітамінів і мікроелементів. Непогано буде включити в свою дієту і продукти з сої і пісну телятину.

Харчування і дієта по групі крові

  • сушка для длЯ 3 групи крові

Comments are closed!

_0.31MB/0.00585 sec