Дієта по групі крові 2 – вибір харчування і дієти для людей з групою крові А (II) позитивна / негативна

дієта по групі крові 2 – вибір харчування і дієти для людей з групою крові А (II) позитивна / негативна Дієта по групі крові 2 Правильне харчування і дієта для людей з другою групою крові

За своєю поширеністю, друга група крові займає однойменне (друге) місце. На думку деяких учених, 2 група крові з’явилася

коли люди почали потроху займатися землеробством. Тобто, полювання перестала бути їх основним методом видобутку їжі. Відповідно, змінився і характер їжі. М’ясо поступилося місцем вегетаріанської їжі: зерновим, овочам, фруктам, всіляким корінних. Саме тому вважається, що представники другої групи крові повинні максимально обмежувати з своєму раціоні м’ясні продукти, так як вони спочатку не були переважно в їх раціоні.

У людей зі другою групою крові знижена кислотність шлункового соку, тому і розроблена для них дієта не повинна включати взагалі або включати по-мінімуму навіть пісне м’ясо. Також не рекомендується вживати молочні продукти, краще замінити їх на кисломолочні (в будь-якому випадку, за змістом корисних для організму речовин вони рівноцінні). Замінити молочні продукти можна соєвими. Зараз у магазинах можна без проблем придбати соєвий сир або соєвий сир, наприклад. Небажано включати в харчовий раціон будь-які продукти з пшениці. Заправляти страви бажано рослинними оліями (оливковим і лляним), уникати кукурудзяного і арахісового. В цілому, слід уникати жирної, смаженої та копченої їжі. Риба не забороняється, але бажано не вживати в їжу камбалу, оселедець, ікру та інші морепродукти, що містять велику кількість солі.

У представників 2 групи крові досить ніжна травна система, тому дієта для них, та й у цілому харчування, повинні виключати додавання гострих приправ, кетчупу, гірчиці. У цих людей часто виникає печія, тому бажано виключити з раціону кислі фрукти, наприклад, мандарини, апельсини, зелені яблука, вишню і їх соки. Натуральні соки з цих фруктів дозволяється періодично вживати, але тільки в розведеному вигляді. Небажано вживати продукти, насичені барвниками і шкідливими консервантами.

З рідин позитивно вплив на організм нададуть неміцний кава і зелений чай, морквяний та інші некислі соки. Слід уникати газованої води, в тому числі і мінеральної.

Дієта . яку розробили для 2 групи крові . вже не один десяток років доводить свою дієвість. Люди з другою групою крові, відмовившись від м’яса і перейшовши на вегетаріанство (нехай, і не строге), відчувають себе помітно краще і набагато швидше позбавляються від зайвих кілограмів. Головною умовою досягнення успіху в дієті є виключення м’яса (хоча б на час дотримання дієти, після можна ввести в раціон трохи пісної курки та індички). М’ясо слід виключити з тієї причини, що воно є занадто важкою їжею для людей з другою групою крові. Відмінна альтернатива м’ясу – соєві продукти. Зате можна вживати овочі, фрукти, крупи, бобові в будь-якій кількості і не доведеться сильно скорочувати кількість уживаних вуглеводів, цукру. З числа уживаних фруктів бажано виключити банани. Вони занадто калорійні і довго перетравлюються.

Харчування і дієта по групі крові

  • дієта по групі крові 2 позитивна

Comments are closed!

_0.31MB/0.01603 sec