Дієта по групі крові 2 (позитивна і негативна група)

Дієта по групі крові 2 (позитивна і негативна група) Дієта по групі крові 2 (позитивна і негативна група)

Людей з 2 групою крові умовно називають «хліборобами». Ця група крові виникла при переході від кочового життя до осілого, коли почало розвиватися землеробство.

Володарям 2 групи

крові притаманні якості стабільності та сталості. Вони відмінно адаптуються до змін умов навколишнього середовища. Людина з 2 групою крові працездатний в колективі, доброзичливий і комунікабельний. Рекомендована дієта по групі крові 2 – вегетаріанська. При її дотриманні у людей правильно функціонують імунна система і травлення.

Слабкими сторонами є вразливість травної системи і слабкість імунітету, якому важко справлятися з багатьма інфекціями. До того ж у людей з 2 групою крові особливо чутлива нервова система, тому спостерігається схильність до стресів, неврозів і захворювань, які пов’язані з нервовими розладами. Ці люди часто хворіють на серцево-судинними, онкологічними, алергічними захворюваннями, хворобами печінки і жовчного міхура, діабет.

Рекомендації для дотримання дієти по другій групі крові наступні.

1. Резус-фактор не впливає на дотримання дієти. Позитивна дієта по 2 групі крові або дієта по групі крові 2 негативна є абсолютно однаковими з точки зору раціону.

2.Обладателі другої групи повинні дотримуватися вегетаріанської дієти. Раціон харчування повинен включати крупи, бобові, овочі і зелень, будь-які фрукти, виключаючи м’якоть кокосових горіхів. апельсини, банани. мандарини. Рибу допустимо вживати будь-яку, виключаючи оселедець, палтуса, камбалу, ікру. Абсолютно необхідно відмовитися від морепродуктів. Помірно можна вживати цукор і молочні продукти, нежирні сири і кисломолочні продукти. Повторимося, не має значення, чи дотримується дієта по групі крові 2 позитивна чи негативна. Вимоги спільні.

3. При дотриманні дієти по другій групі крові рекомендуються такі напої: кава. зелений чай. соки, особливо ананасовий, вишневий, морквяний, грейпфрутовий. Допускається червоне вино. З напоїв потрібно виключити будь-які напої на основі содової води, чорний чай і апельсиновий сік.

4. Допускається і навіть рекомендується вживати вітаміни С, Е і вітаміни групи В. Потрібно зменшити кількість надходить в організм вітаміну А. А ось вступ?-каротину необхідно збільшити.

5.Соблюдая дієту по другій групі крові з метою контролю маси тіла, потрібно відмовитися від вживання м’яса, виключаючи птицю. Не можна їсти страви з пшеничних круп, хлібобулочні продукти, молоко. перець, цукор.

(42 Голосів)

Comments are closed!