Дієта по 4 позитивної та негативної групі крові

Дієта по 4 позитивної та негативної групі крові Дієта по 4 позитивної та негативної групі крові

Система харчування по групі крові набуває все більшої популярності по всьому світу. Всі групи крові з’явилися в різний час і на різних стадіях людського розвитку, тому кожній з них притаманні деякі специфічні особливості. Саме на цьому і грунтується дієта по групах крові. Згідно їй у людини, що відноситься до якої-небудь групи крові повинні переважати в раціоні ті продукти, якими харчувалися люди в момент її появи. Таким чином, як би сама природа підказує нам, яким продуктам харчування слід віддати перевагу.

Розробник дієти по групі крові, американський фахівець Д’Адамо, склав для різних кров’яних груп спеціальні списки, де продукти поділяються на нейтральні, корисні та шкідливі. Така система харчування виявилася досить продуктивною, що підтвердили деякі медичні дослідження. Вона має на увазі виключення з щоденного меню погано перетравлюється і засвоюється в організмі їжі. Внаслідок цього організм очищається від накопичених токсинів і позбавляється від зайвої ваги.

Така дієта здатна усунути деякі алергічні реакції. надати позитивний вплив на обмін речовин і роботу шлунково-кишкового тракту, посилити імунну систему.

Дієта по 4-й позитивної групі крові.

Володарями четвертої групи крові є приблизно вісім відсотків населення Землі. Дослідники припускають, що вона утворилася в результаті змішування 2-ий і 3-ї груп.

Дієта для даної групи крові в обов’язковому порядку повинна містити кисломолочні продукти, такі як сир, ряжанка, кефір. Бажано, щоб вони були маложирними. Можна ввести в своє щоденне меню невелика кількість морепродуктів – вони, як правило, непогано перетравлюються у представників даної кров’яної групи.

Відмінним складовим дієти стане салат зі свіжих овочів або морської капусти з додаванням оливкової олії. А від вживання консервованих огірків, томатів, перчиком і різних маринадів слід відмовитися. При даній дієті будуть дуже корисні різноманітні фрукти – виняток становлять тільки деякі екзотичні види, такі як грейпфрути та апельсини, вживати які не рекомендується. Як заміну для них можна їсти лимони та мандарини.

Також виключити слід гречану крупу, арахіс. соняшникове насіння і містять велику кількість калорій банани. З напоїв при дотриманні дієти по четвертій групі крові рекомендується зелений чай. кави, чаї з імбиру. шипшини, глоду, ромашки. При бажанні можна вживати чаї з валеріани, малини, м’яти, вино і пиво. Можна сказати, що розроблена для даної групи крові дієта не є занадто суворою, хоча і передбачає обмеження продуктів з великою кількістю калорій.

Наприклад, соняшникове насіння, крім того, що вони досить калорійні, ще й важко перетравлюються представниками четвертою групою крові. М’ясо вживати дозволяється, але краще вибирати нежирні сорти – не рекомендовані жирна баранина і свинина. Також необхідно виключити бобові, гречку і кукурудзу – ці продукти сповільнюють обмін речовин, внаслідок чого відбувається набір ваги. Дозволяється їсти практично всі фрукти (за винятком кислих) і овочі, корисні кисломолочні напої.

Дієта по 4-й негативною групі крові

Дієта, як у попередніх випадках, не має відмінностей. Тим, хто вирішив дотримуватися подібну систему харчування необхідно дотримуватися тих же дієтичних рекомендацій, що і при четвертій позитивної групі крові.

Рекомендовані продукти:

    Соєві продукти – вони добре засвоюються і приводять у норму обмін речовин. Морепродукти і риба – є джерелами цінних мінералів і амінокислот. Особливо вітається вживання лосося, скумбрії, форелі, тунця. Молочні продукти – людям, що володіють четвертою групою крові молочні продукти допомагають поліпшити секрецію щитовидної залози і стимулюють обмін речовин. Фрукти і зелені овочі – у людей з даною групою крові, як правило, слабка травна система, тому важливо включити в своє меню багаті клітковиною продукти.

Чи не рекомендовані продукти:

    Жирні сорти м’яса. Різноманітні види квасолі – даний продукт уповільнює обмін речовин. Кукурудза, пшениця, гречка – вони уповільнюють всмоктування поживних елементів і процес травлення. Протипоказані кокоси, апельсини, манго, банани, хурма, гранати. З напоїв не рекомендується вживання апельсинового соку.

Дієти по групі крові допомогли вже багатьом людям не тільки привести в норму свою вагу, але і поправити здоров’я. При наявності скарг на здоров’я або хронічних захворювань перед переходом на дану систему харчування слід проконсультуватися з лікарем.

  • скільки калорій в чаі з малини

Comments are closed!