Дієта після 50 – Дієти для схуднення

Дієта після 50 – Дієти для схуднення Дієта після 50

50 років – це певний рубіж в житті кожної жінки, так як саме в цей період відбуваються гормональні зміни, що тягнуть серйозні зміни в плані самопочуття. Тут не до спорту і не до активності, так як навіть

звичайні рухи можуть заподіювати певний дискомфорт, саме тому в період менопаузи, який найчастіше доводиться саме на 50 років, відчувають складності з підтриманням форми. Внутрішні ресурси організму поступово вичерпуються, і він переходить в режим накопичення жиру, що не кращим чином позначається як на фігурі, так і на загальному самопочутті. Накопичення зайвої ваги для жодної жінки не минає безслідно, так як його наслідком є??не тільки негарна фігура, але ще й загострення всіх захворювань, а також і придбання нових, що вкрай небажано. Крім того, зміни фігури в гіршу сторону сприяють зміні рівня самооцінки, з чим також необхідно боротися.

Менопауза – це процес, який природний для жінок, скоригувати його протягом неможливо, проте завжди можна зробити його протікання більш простим і запобігти негативні наслідки. Таким чином, можна зробити висновок про те, що дієта просто необхідна жінкам, які хочуть залишатися в тонусі, відчувати себе привабливими, стильними і просто добре виглядати. Однак худнути різко в цьому віці не можна, так як це може бути просто небезпечно, набагато ефективніше використовувати методики плавного зниження ваги, засновані не так принципах правильного харчування, втрата ваги в даному випадку складе не більше 3 кг на місяць. Однак, якщо таке харчування стане основним і увійде в звичку, струнка фігура не змусить себе чекати.

Дієта після 50 починається з виключення деяких продуктів:

Солодощі та кондитерські вироби Маринована їжа, солоні продукти Гострі страви та жирні продукти Смажені на олії продукти і страви М’ясо, як щоденний компонент раціону (його допустимо вживати не частіше 2 разів на тиждень).

Основу меню повинні складати такі продукти, як:

Сезонні рослинні продукти Кисломолочні напої Каші Молюски, кальмари і інші морепродукти Трав’яні чаї Сухофрукти.

Всі ці продукти відрізняються високою поживністю і при цьому легко засвоюються. Вони не відкладаються в жирові відкладення і підтримують високу працездатність. При цьому ефект правильного харчування стане ще більш помітним, якщо поєднувати його зі спортивними тренуваннями. однак для даного віку добре підійдуть такі тренінги, як каланетика, бодіфлекс, хоча б класична щоденна зарядка.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00933 sec