Дієта особистого тренера знаменитостей Трейсі Андерсон :: JV. RU

Дієта особистого тренера знаменитостей Трейсі Андерсон :: JV. RU Дієта особистого тренера знаменитостей Трейсі Андерсон

Завдання номер один – спалити якомога більше зайвої жирової тканини. Завдання номер два – отримати максимум поживних речовин

Хто перший почав? Як виявляється з назви, систему розробила американський фітнес-тренер з балетним минулим Трейсі Андерсон (Tracy Anderson). У 1990-і вона почала експериментувати з харчуванням і фізичними навантаженнями, щоб скинути 20 кг і увійти в форму після вагітності. Так з’явився метод Андерсон – суміш балету, пілатесу та особистих напрацювань Трейсі. Вона винайшла спеціальні тренажери і вправи, які задіють самі дрібні групи м’язів і дозволяють добитися максимально гармонійного розвитку всього тіла. Друга частина системи – спеціальна дієта. Поєднання тренувань і правильного харчування дозволило Трейсі позбутися 10 кг за півтора місяці.

У чому суть

Ви жорстко обмежуєте споживання калорій (близько 1000-1200 ккал на день) і отримуєте їх в основному з трьох джерел: м’ясо або риба, зелені овочі та ягоди. Вуглеводи – тільки з цільнозернових продуктів (в основному крупи). Жири – тільки корисні ненасичені (оливкова, гарбузова олія) і зовсім трохи. І багато води (1,5-3 л на день), щоб поповнити запаси рідини після фізичних навантажень і швидше вивести з організму продукти розпаду.

Як працює дієта

Завдання номер один – спалити якомога більше зайвої жирової тканини. Тому обмежуються вуглеводи, тобто паливо, надлишки якого швидко перетворюються в жир. Завдання номер два – отримати максимум поживних речовин (білки з м’яса, антиоксиданти і клітковину з овочів і ягід) для зміцнення м’язової тканини. Тренування – шість разів на тиждень не менше півгодини.

Як на неї перейти Від чого краще відмовитися

Фастфуд, їжа з консервантами, барвниками і іншими штучними добавками, жирні соуси, алкоголь, каву. Замість звичайного молока і кефіру Андерсон ратує за соєве, мигдальне та рисове молоко; замість йогуртів та сиру – соєвий сир тофу і соєвий йогурт.

На чому зробити упор

Нежирне м’ясо і риба, яйця, свіжі овочі і ягоди, цільнозернові макарони, квінойя, коричневий рис.

Скільки разів на день їсти

  • тренер знаменитостей

Comments are closed!