Дієта Олени Малишевої – відгуки

Дієта Олени Малишевої – відгуки Дієта Олени Малишевої

Персональної дієти Малишевої Олени, професора медицини та популярної телеведучої каналу ОРТ як такої не існує. Але є численні рекомендації лікаря, що стосуються схуднення, здорового способу життя, які в сукупності, при їх дотриманні, дають можливість дійсно скинути вагу і, що головне,

закріпити результат.

Дієта Олени Малишевої «10 днів – 5 кілограмів»

Розрахована на 10 днів дієта Малишевої була запропонована напередодні новорічних свят . Це експрес-дієта, яку небажано використовувати постійно, але яка може виручити перед відповідальним заходом.

Заснована дієта на принципах білково-вуглеводного чергування, дрібного харчування, виключення солі з раціону, підвищеному вживанні рідини.

Триває дієта 10 днів, і Малишева Олена пропонує чергувати дні через один – один день білковий і один – вуглеводний.

Меню білкового дня: одне яйце з зеленню на сніданок і одна варена курка на цілий день. Варять курку таким чином: не знімаючи шкірку, доводять до кипіння, воду зливають, курку промивають, знову заливають водою і вже варять до кінця. У результаті повинно вийти 700-800г м’яса, які ділять на порції, і з’їдають протягом дня. Протягом дня має бути випито два літри води.

Меню вуглеводного дня дієти Олени Малишевої: овочевий салат з трьох сирих компонентів . 0,5 кг капусти білокачанної, 0,5 кг буряка, 0,5 кг моркви. Всі інгредієнти труться або дрібно ріжуться, змішуються, добре віджимаються. Салат можна заправити соком лимона, солити його не можна. Є такий салат слід протягом дня, 7-8 разів на день. За бажанням можна з’їдати кожну годину приблизно по склянці цього салату. У вуглеводний день так само має бути випито не менш двох літрів води.

Ще одна умова дієти Олени Малишевої – вечеря (останній прийом їжі) повинен закінчуватися о 19.00.

Судячи з відгуків, дієта Малишевої, розрахована на 10 днів і заснована на чергуванні білкових, вуглеводних днів, дійсно дає можливість скинути 5 кілограмів.

Без солі дієта Олени Малишевої

Без солі дієта також не є персональною дієтою Малишевої . але в ній зібрані всі базові рекомендації лікаря, що стосуються схуднення.

Принципи дієти без солі Малишевої:

    солі в раціоні не повинно бути взагалі, в крайньому випадку, допускається незначне її кількість. дробове харчування. Бажано щоб в день було не менше п’яти прийомів їжі. Таким чином можна «запустити» обмін речовин і уникнути почуття голоду. Обов’язково повинен бути сніданок. Вечеряти пізніше 19.00 не можна. Калорійність денного раціону жінки в середньому становить 1200 калорій (1500 калорій для чоловіка), тому необхідно привчати себе вважати споживані калорії. Голодувати не можна ні під час дієти Олени Малишевої . ні при звичайному режимі харчування. Лікарі категорично проти голодування: організм відчуває величезний стрес, який в першу чергу негативно позначається на печінці, викликаючи жирову дистрофію органу. Позитивний настрій. Як вважає Олена Малишева, дієта і схуднення повинні бути в радість.

Продукти, які разом з кухонною сіллю заборонені в солі дієті Малишевої: рослинні і тваринні жири, картопля, вироби з борошна, рис, морква, цукор, алкоголь.

Є відгуки про дієту Малишевої . про те, що таке щоденне меню в різних його варіаціях дійсно дає можливість схуднути:

    на сніданок потрібно з’їсти кашу вівсяну, зварену на воді, а ще краще запарену окропом, випити кефір або йогурт. Вівсянку бажано брати нешліфовану і обов’язково включати в денне меню, т. к. вона добре виводить холестерин. Для додання смакової привабливості можна додати в кашу терте яблуко. На обід – варені м’ясо чи яйце, риба або м’ясо, будь-яка зелень. На вечерю – овочевий салат, варене яйце, знову кефір або йогурт.

Це три основні прийоми їжі дієти Олени Малишевої . між ними з інтервалом в 2-3 години можна їсти фрукти або овочі.

Офіційний сайт “Дієта Олени Малишевої” – www. dietamalyshevoy. ru

Вихід з дієти

Враховуючи те, що наведені дієти Олени Малишевої відносяться до суворим, важливо правильно вийти з них і вводити заборонені раніше продукти в раціон поступово.

Судячи з відгуків про дієту Малишевої, хороший результат може бути в тому випадку, якщо так само продовжувати не вечеряти після 19.00, значно зменшити вживання солі, продовжувати уникати продуктів, заборонених безсольової дієтою Малишевої, особливо смаженого і солодкого . стежити за кількістю калорій. В ідеалі, за порадою Олени Малишевої, слід звернутися до дієтолога, який проконсультує в індивідуальному порядку і прорахує допустиму калорійність для конкретної людини.

  • як сода допомагає зхуднути
  • діети які дають можливість швидко схуднути

Comments are closed!