Дієта Олени Малишевої – склад і огляд що входить в набір продуктів

Дієта Олени Малишевої – склад і огляд що входить в набір продуктів Худнемо з набором продуктів дієти Олени Малишевої

Зміст

Більшість з нас любить дивитися телевізійні програми про здоров’я. Одну з них веде Олена Малишева – провідний спеціаліст з вченим ступенем в галузі оздоровлення організму та дієтології.

Їй належить розробка методу харчування, який беруть до уваги особистості, що відносяться до зірок вітчизняної естради та шоу-бізнесу. Те, що дієта Олени Малишевої, набір продуктів якої розрахований на 1200 калорій в день, є ефективною, не виникає сумнівів. Методики, запропоновані нею, реально підтверджуються позитивними результатами і пройшли всенародне тестування.

Відео: продукти дієти Олени Малишевої Суть «зоряної» дієти

Суть дієти полягає в наступному – потрібно точно дотримуватися тих принципів харчування, які пропонує дієтолог. Один з них полягає в тому, щоб не намагатися худнути, повністю відмовившись від їжі. Такий підхід суперечить тому, як створений наш організм, який потребує регулярного харчуванні. Якщо цей процес повністю зупинити хоча б на деякий час, то кінцевий результат буде абсолютно протилежним. Після закінчення голодування, коли людина повертається до колишнього графіка харчування, він знову стрімко набирає вагу. Так, звичайно, буває у тих, хто днями мучить себе кефіром або п’є тільки воду. Склад дієти Малишевої не допускає таких крайнощів.

Її поради засновані на власному досвіді

ЗнайомимояF з унікальним меню

Дієтолог дотримується методу регулярного харчування. Олена Малишева радить приймати їжу не менше п’яти разів протягом дня. Більш грунтовно потрібно їсти три рази, а два інших прийому їжі є додатковими. Такий принцип харчування дозволяє уникнути почуття голоду, яке з часом взагалі перестане турбувати тих, хто дотримується цієї дієти. Так які продукти дієти Малишевої можна вживати протягом дня?

Сніданок

Снідати Малишева радить о 8:00. У цей час їдять вівсянку, яку попередньо запарюють окропом. Вівсяна каша дозволить вам максимально розвантажити шлунок. Вона ж сприяє виведенню з організму зайвого холестерину. Під час сніданку можна побалувати себе знежиреним йогуртом або кислим.

Обід

Початок обіду припадає на 12:00. Це час розрахований на максимальне споживання білкової їжі, яка може подаватися на стіл у вигляді м’яса, риби, курячого м’яса або яєць. Споживання солі повинно бути мінімальним.

Дієту можна пристосувати під власні смаки

Вечеря

Вечеря краще планувати на 19:00. У цей час ви можете з’їсти салат, варене яйце або випити йогурт без вмісту жиру. Саме так виглядає склад продуктів дієти Олени Малишевої, який входить в основні прийоми їжі.

До додаткових прийомам їжі відноситься другий сніданок і полуденок. У цей час можна з’їсти пару яблук, кілька мандарин або будь-які інші фрукти. Як вважає доктор Малишева, дотримуючись такого раціону харчування можна максимально ефективно звільнитися від зайвих кілограмів. Приємно, що слідувати рекомендаціям зовсім не важко і для цього не потрібно багато часу і сил.

Витрати організму повинні покриватися енергетичною цінністю споживаних продуктів

Важливі рекомендації

Щоб дієта принесла очікуваний ефект, потрібно застосовувати деякі нескладні поради і рекомендації, на які звертає увагу дієтолог Олена Малишева.

Навіть тим, хто не дуже дружить з цифрами, доведеться приділити увагу щоденному підрахунком калорій. Їх кількість не повинна перевищувати 1200. Склад продуктів дієти Малишевої розрахований так, щоб дотримуватися цього оптимального числа. Так ви допоможете своєму організму оперативно позбутися від приносять дискомфорт жирових відкладень і зробите свою фігуру найбільш наближеною до ідеалу. Варто враховувати свій спосіб життя. Природно, що активне життя і заняття спортом вимагають більшого числа калорій, пасивність ж не має потреби в додаткових джерелах енергії. Щоб зберегти необхідний баланс, можна отримати консультацію у професійних дієтологів. Вони можуть грамотно розрахувати необхідну споживання калорій, а також допоможуть скласти щоденне меню. У разі, коли немає такої можливості, немає нічого поганого у власних експериментах. Зважаючи набір продуктів дієти Малишевої, ви можете без страху створити індивідуальну систему харчування. Як показує практика, кожна дієта має свою оптимальну тривалість. В даному випадку вона становить 2-3 місяці. Пропонована методика настільки практична, що може застосовуватися протягом усього життя. Тоді вас ніколи не будуть турбувати зайві кілограми, і ви перестанете постійно міряти сантиметром свою талію. Приємно, що меню завжди можна підкоригувати, враховуючи власні смаки та особливості організму. Склад дієти Олени Малишевої може використовуватися і для повторного схуднення. Дуже часто після деякої перерви і відпочинку організм знову починає робити деякий запас у вигляді жирових відкладень. У цей час важливо в мінімальній кількості вживати тваринні і рослинні жири, картопля, вироби з борошна, солодощі, рис, буряк і моркву. Постарайтеся на деякий час виключити зі свого життя алкоголь, зловживати яким шкідливо навіть без дієти.

Отже, ми коротко описали, що входить в дієту Малишевої. Ця приваблива жінка своїм особистим прикладом показує, як можна стежити за власною вагою і бути завжди радісною і енергійною. Більше інформації можна отримати на її офіційному сайті. Розміщена там інформація допоможе вам схуднути або просто підтримувати нормальну вагу. Успіхів!

Рекомендуємо Вам ознайомитися з наступними записами

Comments are closed!

_0.31MB/0.01295 sec