Дієта Олени Малишевої. Принципи дієти Малишевої. Приклади рецептів при дієті Малишевої

Дієта Олени Малишевої. Принципи дієти Малишевої. Приклади рецептів при дієті Малишевої. Принципи дієти Малишевої

1. Щоб схуднути, не можна голодувати.

Коли людина починає відмовляти своєму організму в необхідному йому кількості їжі, той у відповідь

починає вести запас калорій при будь-яких можливих обставин. Тому багато послідовники різних дієт і любителі розвантажувальних днів знають, що втратити вагу набагато простіше, ніж не набрати його заново.

Тобто, поки людина буде голодувати, вага буде знижуватися. Але при виході з дієти організм відразу ж почне вести запас жиру, навчений досвідом недавнього голодування, і всі втрачені кілограми повернуться.

2. Їсти слід часто, але невеликими порціями.

Олена Малишева пропонує приймати їжу 5 разів на день, з яких 3 є головними, і 2 – додатковими.

Сніданок слід планувати на 8:00 ранку. Він повинен складатися з вівсянки, залитої окропом, тому що саме в такому вигляді вівсянка забезпечує виведення з організму холестерину. Можна доповнити сніданок кисляком або знежиреним йогуртом.

Наступний прийом їжі повинен відбуватися в полудень, і це повинна бути білкова їжа: куряче м’ясо, риба або яйця. Потрібно постаратися звести вживання солі до мінімуму.

Вечеря повинна бути строго не пізніше 19 годин, і він повинен складатися з салатів з нежирним кефіром і вареного яйця (за бажанням).

У додаткові прийоми їжа може включати 2 мандарина або яблука, або, при необхідності – інші фрукти.

Щоб забезпечити різноманітність раціону, що не забороняється їсти та інші продукти, але їх калорійність не повинна перевищувати встановлену дієтою. Для зручності складання меню і виключення помилок можна використовувати таблиці складу продуктів і аналізатор рецептів.

Ефект від дієти буде досить відчутним, якщо точно слідувати всім її рекомендаціям в тому числі додатковим викладеним нижче.

Додаткові рекомендації дієти Малишевої

1. Вести облік калорій.

Щоденна потреба середньостатистичної людини в калоріях становить 1200 ккал. Не нехтуючи цим обмеженням, можна досить швидко позбутися зайвих кілограмів. При активному способі життя норма калорійності раціону збільшується. Крім фізичної активності, при підрахунку необхідної кількості калорій потрібно враховувати свою вагу, вік, стать. В ідеалі, цей підрахунок повинен робити ваш тренер або лікар-дієтолог. Якщо такої можливості немає, можна скористатися калькулятором добової потреби організму – спеціальною програмою, яка на основі введених даних видасть оптимальний варіант для вашого випадку.

2. Спілкуватися зі своїм тілом під час прийому їжі.

Спробуйте донести до свого організму, що ви піклуєтеся про нього, кажучи йому про це під час прийняття їжі. Це значно підвищить засвоюваність продуктів, а, значить, і ефективність дієти. Хочемо ми цього чи ні, але психологічний фактор відіграє величезну роль в будь-якій справі, яким би ми не займалися. Напевно, вам доводилося помічати, що їжа, приготована з любов’ю, завжди має прекрасний смак, навіть якщо вона дуже проста. Це стосується і споживання їжі. Усвідомлене поглинання їжі, супроводжуване позитивними установками, є безсумнівним запорукою хорошого самопочуття і енергії, а не відкладення жирових запасів.

3. Прийняти дану дієту як спосіб життя.

Якщо дотримуватися дієти Олени Малишевої від 4 до 8 тижнів, то можна нормалізувати свою вагу. А якщо харчуватися таким чином довше або зробити цю дієту стилем життя, то можна не тільки схуднути, але і значно поліпшити своє самопочуття. Звичайно, після схуднення можна трохи урізноманітнити меню або повернутися до свого колишнього раціону, повертаючись до дієти у разі потреби. У такому випадку знову необхідно відмовитися від солодкого, тварин і рослинних жирів, борошняних виробів, рису, картоплі, моркви, буряка і спиртних напоїв.

До недоліків дієти Малишевої можна віднести тривалість (для стійкого ефекту її слід дотримуватися 2-3 місяці). Однак, без всякого сумніву, її плюси є більш значними. Головні з них – це м’який вплив на організм людини, що худне, поліпшення його самопочуття і тривалий ефект (до 2 років).

Для того, щоб харчуватися смачно і при це дотримуватися рекомендації Олени Малишевої, існує величезна кількість рецептів. Ось деякі з них.

Приклади рецепти при дієті Малишевої

Інгредієнти:

1. бульйон м’ясний – 1 л.,

2. оливкова олія – ??80 гр.,

3. гречана крупа – 150 гр.,

Спосіб приготування:

1. Обсмажуємо дрібно порізану цибулю на половині оливкової олії.

2. Запікаємо помідори в духовці і, знявши з них шкірку, розминаємо м’якоть і відправляємо її до рису з цибулею.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00436 sec