Дієта Олени Малишевої – Найцікавіше в блогах

дієта Олени Малишевої – Найцікавіше в блогах дієта Олени Малишевої

дієта Олени Малишевої

Дієта Олени Малишевої (1200ккал)

1 день

На сніданок:

Двісті грамів гречаної каші звареної

на воді, до якої додається яйце круто і сто грамів морквяного салату, заправленого чайною ложкою нерафінованої рослинної олії. І останнє що треба з’їсти на сніданок – одне яблуко.

На другий сніданок:

Приготувати сирну запіканку їх знежиреного сиру (130гр), але замість борошна додати манку (20гр), а цукор не класти зовсім. З’їсти 150гр такий запіканки з однією столовою ложкою 10% сметани. Додати до запіканки чотири чернослівіни або кураги. Запити другий сніданок чашкою чаю без цукру.

На обід:

Цього разу треба приготувати суфле з відвареної яловичини (90грамм) і двох білків, причому воно готуватися на пару. З’їсти 150гр цього суфле, а як гарнір додати відварну кольорову капусту (250гр). Запити обід 1 склянкою відвару шипшини.

На полудень:

З’їсти 1 грейпфрут.

На вечерю:

Загасити свіжу капусту (160гр) з кабачками (40гр), і з’їсти 200гр, а на десерт – печене яблуко без цукру, але з корицею.

Перед сном:

Слід випити склянку кефіру, чия жирність не більше 1%.

2 день

На сніданок:

Знову каша, але тільки геркулесова і також зварена на воді. Обсяг готової – 200гр, до речі, в неї треба додати свіжоморожені або свіжі будь-які ягоди (1ст. л.) і запити все це склянкою молока з жирністю 0,5%.

На другий сніданок:

Другий сніданок це салат з буряка, в якій доданий чорнослив, а в якості заправки – 1ч. л. рослинного масла. (200грам салату). Салат з’їдається з житніми хлібцями з висівками, яких повинно бути дві штуки.

На обід:

Смачний обід другого дня складається з плову, приготованого з рису і овочів – 150гр, (70гр-моркви, 30гр-лука, 50грам готового рису), а також курячої вареної грудки – 70гр. До основного блюда подається салат з таких інгредієнтів як капуста (100гр) і помідори (100гр), який заправлений однією чайною ложкою рослинного масла. Після того як обід з’їдений треба почекати 30 хвилин і випити відвар шипшина в обсязі однієї склянки.

На полудень:

В цей прийом їжі треба випити 125 грам біойогурті і з’їсти 100 грам сиру, жирність якого не більше 2%.

На вечерю:

Приготувати парове суфле з 90грамм рибного філе і двох яєчних білків, хліб не додавати. 150 грам суфле до якого додати 200 грам зеленої відвареної, стручкової квасолі.

Попер сном:

Випити склянку кефіру, чия жирність не більше 1%.

3 день

На сніданок:

Білковий паровий омлет, який треба приготувати з 2 білків і однієї столової ложки молока. До нього додається салат з моркви (50гр) і яблука (50гр) в обсязі 100грам, заправляється знову однією столовою ложкою рослинного масла.

На другий сніданок:

Пропонується з’їсти одне яблуко.

На обід:

Треба зварити овочевий суп, але без картоплі і з’їсти 150гр. Основна страва складається з 100грам вареної курячої грудки, а як гарнір подається 100гр відвареної квасолі.

На полудень:

Під час полудня треба з’їсти тушковану моркву (40гр) з капустою (110гр) і яблуком (50гр) в обсязі 200грам, в яку додати одну чайну ложку рослинної олії.

На вечерю:

Цього разу вечерю обмежений тільки сиром – 150грамм, причому його жирність не більше 2%.

Попер сном:

Випити склянку кефіру, чия жирність не більше 1%.

4 день

На сніданок:

Сніданок четвертого дня складається з 50грам вареної яловичини і 100 грамів зеленого горошку, а також додані житні хлібці в кількості 2 штук.

На другий сніданок:

Другий сніданок складається з 150грамм вінегрету, заправленого однією столовою ложкою рослинного масла і хлібців з висівками – 2 штуки.

На обід:

Загасити капусту (110гр) з морквою (40гр) і зі 150грамм цього рагу з’їсти 100 грамів вареної морської риби. Риба повинна бути пісною, тому рекомендована тріска або хек. Запити стаканом відвару шипшини.

На полудень:

На полудень можна з’їсти одне зелене яблуко, до якого додається 30 грам волоських горіхів.

На вечерю:

Приготувати запіканку (150гр) з сиру (100гр) з малою жирністю, і моркви (20гр), одного білка. Запіканку треба готувати у формі, але без жиру. До речі, можна використовувати просту фольгу і мити нічого не треба. Додати до запіканки одну столову ложку 10% сметани.

Попер сном:

Випити склянку кефіру, чия жирність не більше 1%.

5 день

На сніданок:

Чотири столові ложки геркулесових пластівців залити 100 грамами молока і додати 30 грам будь-яких сухофруктів.

На другий сніданок:

Приготувати 200 грам пюре з кабачків (100гр), додавши до них баклажани (100гр).

На обід:

Основна страва складається з вареної риби (100гр), хека або тріски, як гарнір до неї треба приготувати овочеве рагу 200грам, яке заправити однією чайною ложкою рослинного масла. Через півгодини після обіду випити відвар шипшини.

Приготувати плов з овочів і рису, в якому рису має бути 70 грам, вже в готовому вигляді, а овочів 100грам.

На вечерю:

Вечеря такий же, як і в третьому дні: сир 150грамм, причому його жирність також не більше 2%.

Попер сном:

Випити склянку кефіру, чия жирність не більше 1%.

6 день:

На сніданок:

Зварити одне яйце круто, додати до нього 50 грам зеленого горошку і 30 грам сиру.

На другий сніданок:

Запекти одну картоплину (100-120гр), до якої додати салат з квашеної капусти (90гр) і лука (10гр), заправленого однією столовою ложкою рослинного масла. Салата має бути 100грам.

На обід:

Зварити гороховий суп як завжди, але на воді, порція становить 150грамм. Основне страви складається зі ста грамів вареного курячого філе, а гарніром до нього служить тушкований з морквою (50гр) кабачок (100гр), всього – 150 грам. Також можна з’їсти два хлібця з висівками.

На полудень:

Полудник складається з двохсот грам салату з свіжих овочів, який заправляється однією столовою ложкою 10% сметани.

На вечерю:

Ця вечеря буде складатися з 50 грам сиру з низьким вмістом жиру і запеченої цвітної капусти – 250грамм.

Перед сном:

Випити склянку кефіру, чия жирність не більше 1%.

7 день

На сніданок:

Останній сніданок дієти складається з 200грам перлової каші звареної на воді і 50 грам тушкованої моркви з яблуком.

На другий сніданок

Другий сніданок це один апельсин.

На обід:

Загасити капусту з пісною яловичиною. Яловичини в готовому вигляді має бути 70грамм, а капусти 130грамм. На десерт – одне зелене яблуко.

На полудень:

Полудник складатиметься з 100 грамів сиру, як завжди з вмістом жиру не більше 2% до якого треба додати зелень.

На вечерю:

Приготувати парове суфле з риби (90гр) і двох яєчних білків без додавання борошна. На порцію доводиться 150грамм, гарніром до суфле на цей раз послужить 150грамм зеленої вареної квасолі.

Попер сном:

Випити склянку кефіру, чия жирність не більше 1%.

ну і щоб веселіше худла трохи гумору.

– Твоя дружина помітно схудла після відпустки. Як їй це вдалося?

  • Чотири речі на сніданок

Comments are closed!

_0.31MB/0.00928 sec