Дієта Олени Малишевої – їж і худни

Дієта Олени Малишевої – їж і худни. Дієта Олени Малишевої

В людині все повинно бути прекрасно, тому останнім часом з’явилося дуже багато чудових дієт. Вони дозволяють без особливих зусиль не тільки знизити вагу, але і повністю оздоровити весь організм. До таких дієт відноситься дієта Олени Малишевої.

Її створювали талановиті лікарі разом з дієтологами. Заснована така дієта на схемі правильного харчування.

Олена Малишева – це популярний доктор в Росії. Дієта Олени Малишевої призначена для тих, хто хоче схуднути. Проте охочі оздоровити свій організм, теж можуть приєднатися. Як лікар, Малишева розуміє, що людина із зайвою вагою схильний до багатьох захворювань: до гіпертонії, цукрового діабету, захворювань серця, а також шлунково-кишкового тракту.

Унікальна дієта Олени Малишевої заснована на дробовому харчуванні. У ній передбачається прийняття їжі 5 разів на день, але вона повинна складатися з зовсім маленьких порцій. Тоді ви зовсім не відчуєте відчуття голоду. При цьому, необхідно підраховувати калорії. Щоб позбутися від надлишків жиру потрібно раціон харчування скласти так, щоб він не перевищував 1200 Ккал на добу. Для дорослої людини – цілком достатньо.

Однак кількість калорій, необхідних конкретній людині залежить від його фізичної активності. Чим вона вища, тим більше калорій потрібно на відновлення сил. Самим складно збалансувати харчування, тому краще звернутися до дієтолога, адже тільки він зможе визначити, скільки калорій необхідно вам для життєдіяльності.

Дієта Олени Малишевої розрахована на досить тривалий термін (мінімум 2-3 місяці). Це не просто дієта, а дуже грамотна система харчування, яка не здатна нашкодити вашому здоров’ю. Якщо дотримуватися всіх правил цієї дієти, то ваші шанси схуднути і надовго утримати вагу, в ідеальному стані, істотно зростають.

У даній методиці існує основне правило – не можна голодувати. Малишева стверджує, що потрібно постійно живити організм, тоді навіть при низькокалорійному раціоні в організмі буде підтримуватися високий обмін речовин. А це значить, ви можете за короткий проміжок часу дійсно схуднути.

  • лікар малишева

Comments are closed!

_0.31MB/0.00522 sec