Дієта “Огірки і чорний хліб” | 90-60-90 | My Way | ВКонтакте

Дієта “Огірки і чорний хліб” | 90-60-90 | My Way | ВКонтакте

Якщо вам необхідно терміново схуднути напередодні пляжного сезону – проста, але супер ефективна дієта «огірки і чорний хліб» допоможе вам розправитися із зайвими кілограмами в найкоротші терміни. Прості продукти, які лежать в основі цієї дієти дозволять вам не особливо заморочуватися з приготуванням страв, а от з почуттям голоду придеться в перші дні трохи поборотися, тому що дієта «огірки і чорний хліб» дуже жорстка, як, втім, і всі монодієти.

«Огірки і чорний хліб» розрахована на 6-9 днів, але з термінами можна визначитися цілком самостійно, залежно від самопочуття і конкретно поставлених цілей схуднення. Заснована ця дієта на двох продуктах – свіжих огірках і чорному хлібі. Як всім відомо, огірки низькокалорійний, але високоцінний продукт за вмістом вітамінів і мінеральнеих речовин. Чорний хліб багатий клітковиною, вуглеводами, і навіть невелика кількість хліба, яке дозволяється з’їдати, змусить ваш шлунок працювати повною мірою під час дієти.

Огірки для дієти необхідно купувати свіжі, пружні, хрусткі. Найкраще середніх розмірів. А от чорний хліб потрібно вибрати правильно. Якщо ви плануєте купувати хліб у магазині, то потрібно обов’язково звернути увагу на склад, який вказаний на етикетці. Хліб має бути без цукру, барвників, солоду. Найкраще чорний хліб випечений на заквасці. Але якщо у вас є час, можливості і бажання – чорний хліб можна спекти самому.

Під час дієти «огірки і чорний хліб» дозволяється з’їдати 100 грамів чорного хліба і два огірки середніх розмірів. Дана кількість продуктів можна розділити на необхідну кількість порцій. Оптимальний варіант – приймати кожну порцію продуктів через 4-6 годин. За добу необхідно випивати до двох літрів води, а в літній час можна збільшити кількість рідини до 2,5 літрів. Але це ні в якому разі не повинна бути газована вода. Краще всього зелений чай та мінеральна вода без газу.

Виконуючи всі приписи дієти «огірки і чорний хліб» і займаючись фізичними вправами, ви можете розпрощатися з десятком зайвих кілограмів. Але більше 9 днів на цій дієті перебувати не рекомендується. Застосовувати її можна не частіше, ніж 1 раз на 3 місяці. А маючи проблеми зі здоров’ям, перш ніж сісти на «огірки і чорний хліб», необхідно порадитися з лікарем. Звичайно варто пам’ятати що є способи схуднути без дієт. але як правило вони розраховані на більш тривалий термін, так що в даному випадку варто просто зважити всі за і проти того чи іншого способу схуднення.

Comments are closed!