Дієта Одного години – абсолютно нове слово в сучасній дієтології. | Форум худнуть Схуднення і Дієти, правильне харчування і спорт, фітнес і Щоденники худнуть

Дієта Одного години – абсолютно нове слово в сучасній дієтології. | Форум худнуть Схуднення і Дієти, правильне харчування і спорт, фітнес і Щоденники худнуть Дієта Одного години – абсолютно нове слово в сучасній дієтології.

Девочки! Ваші думки з приводу цієї дієти.

Дієта Одного

години – абсолютно нове слово в сучасній дієтології. Хвиля цієї дієти захоплює все більшу аудиторію людей, охочих розлучитися із зайвою вагою або просто підтримують себе у формі! Її ефективність дійсно гідна поваги. Всього за перші 7 днів прямування Дієті Одного години Ви зможете схуднути на 5-10 кг легко і без особливих зусиль.

Дієта Одного Години – одна з найпопулярніших дієт на сьогоднішній день!

З появою даної дієти такі одвічні питання як «схуднути на 10 кг», «як швидко схуднути» і «скільки калорій потрібно, щоб схуднути» нарешті, здобули свою відповідь. Відсоток людей кинули, або, кажучи словами худнуть, «зірвалися» з дієти до смішного низький і тримається в перед від 5 до 9%.

Погодьтеся, звучить дуже спокусливо, легкий спосіб схуднути, без зривів, та ще й безкоштовно, без консультацій дорогих лікарів-дієтологів. Як не дивно, але це абсолютно правдива характеристика Дієти Одного години! Вона дійсно допоможе Вам швидко схуднути, абсолютно безкоштовно і без шкоди для здоров’я. Інакше б ця методика не стала настільки популярна…

Дієта Одного години – Дієта для швидкого схуднення в короткий термін.

Настав час «розкрити карти» і розповісти Вам, в чому особливість цієї дивовижної дієти, яка риса в неї допомагає людям з проблемою зайвої ваги ставати стрункими і худнути не дивлячись ні на що.

Отже, сенс даної програми для схуднення – харчування всього 1 раз на день тривалістю не більше години. Іншими словами, Ваша трапеза не повинна тривати довше 60-ти хвилин. Ви можете вибрати будь-який зручний час для Вас, щоб поїсти: ранок, день, вечір або навіть ніч. Але, не забувайте, їсти можна лише раз на день! Зате, раціон харчування надається повністю на Ваш вибір!

Чому з’явилася Система Одного години? І чому вона в такі короткі терміни завоювала величезну масу шанувальників? Дієта Одного години ставить перед собою першочергове завдання: допомогти Вам схуднути. Це і є основа її успіху… Переважна більшість людей, охочих розлучитися із зайвими кілограмами просто не можуть докорінно поміняти свій раціон харчування. А адже, щоб харчуватися, як вони звикли, тобто 3-4 рази на день і при цьому худнути, необхідно їсти продукти, що сприяють зниженню ваги. Задумайтеся, скільки Ви зможете харчуватися брокколі, томатами, гречаною кашею і яблуками? Природно, від мучного, солодкого, солоного і смаженого Вам доведеться відмовитися назовсім. Як довго Ви будете підтримувати подібний раціон харчування. 3 дні, тиждень, два, місяць? Схуднути на 5-10 кг Ви при цьому зможете, але після… велика ймовірність, що Ви знову поправитеся і чи не більше, ніж важили раніше.

Більшість тих, що худнуть ходять по ось таким ось «колам пекла»: спершу вони грунтовно худнуть, кілограми зайвої ваги тануть, поки вони дотримуються якої дієти але після, вони повертаються до улюблених калорійним стравам і знову набирають вагу. Располнев, нещасні знову сідають на дієти…

З Дієтою Одного Години Вам не доведеться їсти нелюбимі і несмачні продукти. Її дія заснована на популярному сьогодні підрахунку калорій. Харчуючись всього 1 раз на день Ви не зможете перевищити добовий ліміт, дозволяє організму без стресу розлучатися із зайвими кілограмами.

Єдине правило Дієти: прийом їжі тільки 1 раз в день тривалістю не більше години. Але, при цьому, Ви можете їсти те, що захочете!

Година – це той час, протягом якого Ви можете їсти скільки завгодно і все що, що побажаєте. Наприклад, Ви дозволите собі курку з смаженою картоплею, а через 20 хвилин поп’єте чай з цукром і улюбленою булочкою або шоколадкою (головне, щоб не минули 60 хвилин!). Запам’ятайте, протягом цього «золотого» для Вас години Ви вільні харчуватися так, як Вам цього хочеться. Можете з’їсти 1 яблуко, а можете з’їсти перше, друге, десерт і ще встигнути погризти горішків або насіння. Просто пам’ятайте, що за межі однієї години Вам ні в якому разі не можна виходити!

Вона обов’язково спрацює!

І це насправді так. Ця дієта, а це навіть не дієта, а система харчування, напевно спрацює у Вашому і будь-якому іншому випадку. Спершу, перші дні, Вам буде бракувати звичайного 3-ох разового харчування, але вже через 3-4 дні Ваш організм повністю перебудується на новий лад. Апетит стане помітно менше, оскільки обмін речовин буде підлаштовуватися під одноразове протягом дня надходження їжі і, відповідно не буде вимагати від Вас їжі. Лише пізніше, ближче до того часу, до того «золотого» годині система травлення буде активізуватися і Ви будете відчувати наростаючий голод. Коли голод буде вже досить відчутний, тоді сміливо приступайте до їжі. До цього моменту шлунок зможе забезпечити достатню кількість шлункового соку для оптимальної швидкості травлення і Ви не будете відчувати дискомфорту навіть у тому випадку, якщо з’їсте занадто багато. Навіть велика кількість їжі буде «розібрано по шматочках» Вашим організмом, привченим в ці дні максимально використовувати для енергії все те, що в нього надходить.

Ще однією приємною новиною стане для Вас те, що голод Ви будете відчувати все рідше, а відчуття насичення після кожного нового прийому їжі буде триває все довше. Вже через тиждень Ви повністю звикнете до режиму дієти і закінчивши її за своїм бажанням збережіть низький апетит і звичку їсти мало протягом усього дня.

І ось тоді, після нормалізації апетиту допомогою Дієти Одного години (не забувайте, що при цьому ще неабияк знизиться Ваша вага), Ви можете з легкістю переходити на більш жорсткі дієти. Повірте, «сидіти» на них Вам стане набагато простіше. Втім, навряд чи Ви вирішите проміняти Дієту Одного години на які-небудь ще…

Інакше кажучи, ця дієта виховує в Вас звичку їсти мало протягом повних діб! А це куди важливіше, ніж дотримання чергового меню, а потім зрив і переїдання… Повірте, коли Ви кинете цю дієту, у Вас не виникне жодних проблем з харчуванням! Почавши, як і раніше, харчуватися 3 рази на день, Ви здивуєтеся, як же мало Вам потрібно, щоб насититися в кожен з цих трьох прийомів їжі.

Весь секрет у тому, що сумарно, то кількість їжі, яку Ви будете вживати в день за кілька разів, буде приблизно дорівнює тій кількості, що Ви з’їдали, ще перебуваючи на Дієті Одного години. І виною тому буде Ваш організм, який чудово себе почуває на невеликій кількості їжі і не збирається знову повертатися до об’ємного і надто калорійного раціону.

Так що, самі розумієте, краще ефективно худнути з толком і розрахунком на майбутнє, ніж слідувати чергового модному меню, що дає нестійкий результат…

Дієта після пологів

народжують жінки, як відомо, найбільш складно адаптуватися під будь-яке дієтичне меню. На жаль, але під час вагітності і вже після пологів обмін речовин і гормональна система організму проходять процес повної перебудови. В результаті чого новоспеченим мамам складніше дотримуватися режиму дієт. Їх організм ще з часу вагітності звик «ні в чому собі не відмовляти», тому будь-які обмеження в раціоні він сприймає «в багнети».

Результати Дієти Одного Години Вас дуже здивують!

Однак, відмічено, що якщо не обмежувати різноманітність меню цих жінок, але знизити кількість споживаної їжі, ефект схуднення буде вище очікуваного! Тепер Ви розумієте, чому Дієта Одного Години допомагає схуднути після пологів. Схема живлення на цій дієті відповідає потребам організму народили жінок і дозволяє їм без праці розлучатися із зайвими кілограмами!

Підіб’ємо підсумки.

Меню Дієти Одного Години.

Харчування 1 раз в день. Тривалість прийому їжі не повинна перевищувати 60 хвилин. Спеціального раціону не передбачено. Меню повністю складається за Вашим вибором.

Пити можна протягом усього дня. Але несолодкі напої, не містять цукру. Наприклад, зелений або чорний чай без цукру, питну або мінеральну воду і т. д.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся, чи правильно Ви зрозуміли слова вище, нагадуємо: поїсти можна тільки 1 раз за день. Але зате «розтягнути» трапезу можна на цілу годину і є при цьому все, що Вашій душі завгодно.

Найбільш Найчастіші запитання по Дієті Одного Години:

У який час доби буде найкраще поїсти?

Проводити харчування (не забудьте, всього 1 раз за день!) рекомендується в години обіду. Тому негласно Дієту Одного години все частіше іменують Дієтою Одного Обеда. Обідній час найкращим чином підходить для режиму одноразового харчування! У цей час обмін речовин працює з найвищою швидкістю, травна система також знаходиться на піку своєї активність. Крім цього, поївши 1 раз на день саме в середині дня Ви не встигнете відчути сильного голоду ДО прийому їжі, оскільки приблизно з 9-ти ранку всі системи організму тільки починають «прокидатися», в тому числі і травна. ПІСЛЯ того, як Ви поїсте (приблизно в 2-3 години дня) Ви також встигнете уникнути голоду, оскільки в 18.00 травний тракт вже переходить на більш уповільнений режим роботи і гострих бажань поїсти Ви вже не відчуєте.

Рекомендація проводити прийом їжі в обідню годину не означає, що Ви повинні неухильно її дотримуватися. Це лише рада. Час їжі Вам дозволено вибирати самостійно.

Яким продуктам віддавати перевагу?

Тут все просто. У меню Дієти Одного Години немає ніяких строгих вимог до споживаним продуктам. Ви можете їсти улюблену смажену картоплю з куркою, пончики з чаєм, цукерки, шоколад та інше інше інше. Ви все одно схуднете, оскільки схема дії дієти не залежить від споживаних продуктів! Безперечно, якщо калорійним стравам Ви віддасте перевагу менш калорійні, результат зниження ваги буде ще більш явним. Але не забувайте, що тим ці дієта і хороша, що вибір меню залежить виключно від Вас і передбачає отримання задоволення від їжі, а не муки від нав’язаних Вам продуктів з низькою харчовою калорійністю.

Коли я побачу перші результати? І якими вони будуть?

Не забувайте, у справах зниження ваги все строго індивідуально і залежить від фізіологічних особливостей Вашого організму. По суті, перший схил Ви повинні побачити вже після першого дня дієти, він, в середньому, становить від 0,5 до 2 кг. За тиждень можливо схуднути до 10 кілограмів. За наступний тиждень підсумковий результат завжди буде більше, ніж за попередню. Це обгрунтовано, як ми вже говорили, поступовим зниженням апетиту і підвищенням активності метаболічних процесів.

  • Відгуки худаючих що кому допомогло

Comments are closed!