Дієта очищаюча організм для схуднення

Дієта очищаюча організм для схуднення Очищаюча дієта

+1 Час: 1-10-2012 Переглядів: 1027 Маложирні дієти

Сучасна жінка не може уникнути впливу таких негативних чинників як: брудні вода і повітря, овочі і фрукти, забруднені пестицидами і нітратами, велика кількість

продуктів харчування з харчовими добавками, висококалорійна їжа і фаст-фуд, нікотин і алкоголь, стреси і хвороби. Очищаюча дієта допоможе позбавити організм від токсинів, шлаків і великої кількості інших шкідливих речовин, які потрапляють в організм різними способами.

Кому корисна очищаюча дієта?

Перш за все, варто відзначити, що очищувальну дієту можуть використовувати як повні люди, так і худі, адже в будь-якому організмі накопичуються шкідливі речовини, і тут маса тіла особливої??ролі не грає. Не секрет, що з організму повної людини вивести шлаки буде складніше, тут вже все залежить від обміну речовин, дуже часто він порушений, тому виникають проблеми. Худеньким дівчатам не варто впадати в ейфорію від думки, що їхні організми здатні самі очищатися, це не зовсім так – повністю, не один організм сам не може очищатися. Дієта, що очищає організм, може вам допомогти в багатьох випадках: проблеми з шлунково-кишковим трактом, поганий зовнішній вигляд шкіри і волосся, депресії, тьмяний колір очей.

Правила очищає дієти

Головною метою даної дієти є переведення живлення на раціон, складений повністю з чистих продуктів, які вирощені без хімікатів у природних умовах. Крім 0мого очищення організму в комплекс входить правильний режим сну і харчування, постійна підтримка здорового способу життя. Слід повністю прибрати шкідливі звички, прийоми їжі повинні йти строго по годинах, відпочинок теж повинен бути повноцінним, рекомендуються постійні прогулянки по свіжому повітрю.

Під час дієти раціон повинен складатися тільки з екологічно чистих напоїв і продуктів харчування:

    велику кількість овочів і фруктів; такі цілісні продукти як горіхи, насіння та зернові; мінімум 2 літри води на добу;

Що не допускається під час очищає дієти:

    рафіновані продукти; голодування; прийом медикаментів і алкоголю; вживання їжі тваринного походження;

У ряді випадків подібне очищення організму може мати деякі побічні ефекти . слабкість, головний біль, рідкий стілець, часте сечовипускання. Цього не варто лякатися, дані прояви є лише знаком того, що дієта початку свою дію, а токсини і шлаки почали залишати організм. Тому важливою рекомендацією є проведення очищає дієти під час вихідних днів або відпустки, для того щоб крім дієти, ви не піддавалися впливу фізичних і розумових навантажень.

Можна дозволити тільки легкі фізичні навантаження, наприклад, зарядку, вона явно не буде зайвою. Як тільки очищення закінчитися, ви відразу звільнитеся від неприємних відчуттів, організм відчує легкість і оновлення.

Як довго слід очищати організм

Оптимальний строком буде тиждень. Саме за цей період організм може пройти глибоке очищення від шкідливих речовин, нормалізувати обмінні процеси і відновити роботу внутрішніх органів. Очищаюча дієта може бути і короткострокової, є її варіанти, які розраховані на 2-3 дні. Якоїсь однієї дієти від шлаків не існує, їх велику кількість – це дозволяє вам підібрати меню з тими продуктами, які ви любите вживати. Нижче ми представили перелік очищувальних дієт, заснованих на різних продуктах:

  • очищаюча дієта

Comments are closed!

_0.31MB/0.01087 sec