Дієта Наталії Водянової – схуднення на модній дієті – www. calorizator. ru

Дієта Наталії Водянової – схуднення на модній дієті – www. calorizator. ru Дієта Наталії Водянової

Наталія Водянова сьогодні володіє вражаючою фігурою, що дозволяє мати їй великі апартаменти на Манхеттені. Навіть, незважаючи на те, що життя

моделі вже вдалася, зірка раніше працює з найпопулярнішими будинками мод. Тільки мало хто знає, що коли кар’єра Наталії тільки починалася, не все було так гладко, тому, що у Водянової була зайва вага, який не відповідав модельним параметрам. Сьогодні всі горять величезним бажанням дізнатися, що має на увазі дієта Наталії Водянової, яка їй дозволяє шикарно з’являтися на подіумах.

На чому грунтується дієта Наталії Водянової?

Дієта Наталії вельми дуже проста і ефективна – до 10:00 ранку потрібно вживати в їжу калорійні продукти, дозволяючи собі щільно поснідати. Після цього настає період низькокалорійного меню. Обід повинен бути досить мізерний, а вечерю практично відсутнім. Завдяки такій ранкової «підзарядці» організм отримує порцію корисних елементів, які не відкладаються на боках, а відразу витрачаються.

Раціон дієти Наталії Водянової

Під час сніданку Наталія випиває велику чашку відвару шипшини, таким чином активізується робота органом травлення, разом з тим організм наповнюється цілим рядом вітамінів. У сніданок обов’язково також входить капустяний салат, так як капуста містить багато клітковини, яка забезпечує хорошу перистальтику кишечника. Решта страви на сніданок не забороняються, зірка навіть дозволяє собі іноді улюблені пиріжки. Решта прийоми їжі виглядають приблизно так:

Обід (не пізніше 14:00) має саме легке меню – він включає салат зі свіжих овочів з лимонним соком.

В полудень можна випити склянку зеленого чаю або відвару шипшини з 1 ч. л. меду.

На вечерю дозволяється випити тільки 500 мл трав’яного відвару. Щоденна норма рідини – 2.5 л (зверніть увагу – вживати дозволено тільки несолодкі напої та воду).

Наслідки дієти Наталії Водянової

Дієта Водянової має дуже хороший ефект. Завдяки ній Наталя Водянова позбулася зайвої ваги, а її кар’єра різко пішла вгору. Але ось тиск з боку роботодавців призвели до того, що у Наталії стали проявлятися ознаки анорексії, але дуже добре, що поруч із зіркою виявився хороший лікар, який відкрив дівчата очі на те, як виглядає її раціон. Після цього Наталія відмовилася від жорстких обмежень і сьогодні дівчина вже допускає для себе відхилятися на 2-4 кілограми від модельної зовнішності, при цьому прибутковість пропозицій не зменшилася.

Дієта Наталії Водянової радикальна і може призвести до поганих наслідків. Вибираючи дану дієту, потрібно давати собі звіт, чим це може закінчитися для здоров’я. Найбільш правильно буде доповнити меню обіду і вечері некалорійного, але ситними продуктами, і тоді дієта буде більш прийнятна для її дотримання.

  • дієта наталії водянової

Comments are closed!