Дієта Наталії Орейро зараз | masterzdorovya. ru

Дієта Наталії Орейро зараз | masterzdorovya. ru Наталія Орейро зараз

Років 10 тому Наталю Орейро співачку і актрису з Уругваю знали і любили майже всі в нашій країні, як напевно і у всьому світі. Так ось, наприкінці січня цього року Орейро народила хлопчика, і з цієї нагоди на деякий час прийняла рішення зав’язати

з кар’єрою. Але за своєю фігурою вона і раніше добре стежила, не погано до того ж танцюючи, тому Наталія Орейро зараз без сумніву зможе скоректувати свою фігуру, як людина постійно удосконалює себе. І не виключено, що полюбився їй дієта якраз і допоможе їй у цій благородній справі.

Наталія Орейро зараз і її дієта:

Наталія Орейро не раз говорила у своїх інтерв’ю в ЗМІ, що має проблеми з фігурою – живіт і стегна поправляються як тільки режим харчування трохи збивається. Для того щоб виправити ситуацію, Наталія абсолютно виключила з меню всі жирні продукти, а також смажене і напої з газом. Вона значно знизила кількість вживання всіляких солодощів. Фундаментом харчування для Наталі стали продукти харчування, збагачені клітковиною і протеїнами. Сніданок актриси як правило містить в собі злаки та молочні нежирні продукти, а на ланч і вечеря беруться овочі. фрукти і які-небудь пісні м’ясні (рибні) продукти харчування. Денна калорійність меню Наталії Орейро не виходить за межі 2000-2400 ккал.

Меню її дієти приблизно таке:

Варіант № 1

• Сніданок: включає тост і чашку справжньої кави з молоком

• Обід: свіжі або печені овочі, не велика порція пасти з скибочкою запечний у фользі риби та фрукти по сезону

• Вечеря складається з печених фруктів і овочевого супу з круп

• У перебігу дня може випити густий ягідний кисіль

Варіант № 2

• Сніданок: трав’яний чай без цукру і сухарик, або питний йогурт

• На обід: перець, сезонні фрукти фарширований овочами перець або овочеве рагу, а також невелика порція макаронів з твердих сортів пшениці

• До вечері можна взяти: сезонні фрукти, відварене куряче філе і Густав юшку з сочевиці

• А в перебігу дня як не великий перекус: желе

Наталія постійно приділяла величезну увагу заняттям спортом, правильно вважаючи, що не приділяючи достатньої часу спортивним вправам легко можливо і забути нарешті про стан своєї фігури, втративши її. Перед народженням дитини актриса щодня робила ранкову пробіжку, приходила в тренажерний зал і любила гімнастику. І відразу при появі такої можливості знову, молода мама знову повернеться до такого способу життя і тренувань.

Comments are closed!