Дієта Наталі Портман – дієта балерин, здорова дієта :: JV. RU

Дієта Наталі Портман – дієта балерин, здорова дієта :: JV. RU Дієта «Чорного лебедя» Наталі Портман

© kinopoisk. ru

Для ролі в «Чорному лебеді» Наталі Портман схудла з 52 до 43 кг

«Дієта Чорного лебедя», «Як виліпити собі тіло Наталі Портман в” Чорному лебеді “» … Неймовірно, як швидко

подібні заголовки замигтіли в глянці після виходу хоррора Даррена Аронофскі про ніжну красуню-балерину, яку терзає нав’язлива ідея досконалості.

Героїня Портман балерина Ніна страждає на анорексію, снідає одними грейпфрутами і панічно боїться солодкого. Доба безперервно працює. Вона так мріє ідеально танцювати головну партію в «Лебединому озері», що починає галлюцініровать: нібито у неї прорізаються чорні крила, а пальці на ногах зростаються в перетинчасті лебедині лапи.

Для цієї ролі актриса при зрості 160 см схудла з 52 кг до 43 кг. Їй довелося урізати порції до мікроскопічних розмірів і весь рік зйомок з ранку до вечора гарувати у балетного станка. «Чорний лебідь» дався їй дорого. Наталі, за її словами, мало не втратила розуму від фізичного та морального виснаження, і нікому не радить повторювати її небезпечний акторський експеримент.

Пізно. Портман в балетній пачці виглядає заворожуюче, і встояти перед її образом майже неможливо. Негайно хочеться мати такі ж стрункі ноги і лебедину шию: за статистикою, для 70% дівчаток-підлітків екранні красуні – ідеал, заради якого варто йти на будь-які жертви.

Взагалі ні Ніні, ні самої Портман не позаздриш. «У реальному житті ми були огидні, шкіра та кістки, – згадує актриса Міла Куніс, якій теж довелося морити себе голодом і худнути до 43 кг, щоб зіграти суперницю Портман. – Зате на екрані і на фотографіях виглядали повітряними красунями ».

Грань між здоровим і нездоровим перфекционизмом так тонка, що навіть багато дорослих глядачі її не побачили. Цитата солістки балету Інни Гринкевич налякала мене більше, ніж всі спецефекти Аронофскі. «Цей фільм гідний” Оскара “- в ньому оспівується професіоналізм і самовіддача, – сказала вона в інтерв’ю журналу Starhit. – Краще один раз блиснути, чим все життя – в кордебалеті. 14-річній доньці Аніті, яка навчається в балетному училищі, я так і кажу: або ти підеш взагалі, або будеш першим – станеш танцювати заголовні партії на кращих сценах світу ». Слухайте, але це ж готова майбутня Ніна та її мама!

Психологи вважають, що в патологічному перфекціонізм дітей найчастіше винні саме їхні батьки. «Це підступне психологічне явище, тому що воно перемішане з найбільш шанованими в суспільстві установками, – пояснює психодрама-терапевт Ольга Прохорова. – “Моя донька в усьому має бути першою”, “Четвірка – це не позначка” – багато хто з нас чули подібне від своїх батьків. І найчастіше за ідеєю перемогти і виділитися стоїть бажання сподобатися, отримати схвалення батьків. Особливо якщо вони схильні з дитинства вимагати багато від дитини і вселяють йому ідею умовної любові. П’ятірки, оплески і похвальні грамоти стають підтвердженням, що ти чогось вартий ».

Доля людини, якому не вдалося вирватися з пастки перфекціонізму, як показує приклад Ніни з «Чорного лебедя», сумна. «Бажання стати краще всіх змушує конкурувати з усіма підряд, – продовжує Ольга Прохорова. – Немає нікого, з ким би ти спілкувався на рівних, тобто або ті, кого ти обскакав, або ті, хто ще тебе випереджає. Так що частина людей викликає поблажливість, а частина – заздрість ».

Ще одна небезпека в прагненні до ідеалу – він стирає відмінності між людьми. «Цінним стає не те, яким я є, а те, яким я повинен бути, – говорить психолог Світлана Прокопюк. – Точка опори для перфекціоніста – оцінка оточуючих, а не власна ».

Насправді при удаваній схожості історії Портман і її героїні абсолютно різні. Сама Портман вважає, що установка «або перший, або ніхто» калічить душу і кар’єрі зовсім не сприяє. Випробування перфекционизмом в роботі над «Чорним лебедем» вона пройшла якраз тому, що виключила для себе конкуренцію.

«Коли я була молодшою, я весь час відчувала, що мене можуть замінити, – сказала вона в інтерв’ю “Русскому репортерові”. – А зараз я розумію, що можу робити речі, які не зможе зробити жодна з моїх колег, і, навпаки, не можу робити те, що вміють вони… Заради досконалості багато хто готовий на все, включаючи саморуйнування. Але досконалість – це всього лише мить, досконалим можна бути лише кілька секунд… Тому – ні! Я вважаю, що ми не зобов’язані страждати, щоб творити ».

Як тільки зйомки закінчилися, Наталі повернулася до нормального харчування і припинила тренування: «У перший день після зйомок я накинулася на макарони і ніяк не могла зупинитися. Думала, тільки б не змусили щось перезнімати, – я ж не влізу в костюми! »

Виходить, для душевного здоров’я важливо точно знати, що тобою керує – патологічне прагнення до успіху або бажання зробити щось дійсно добре. Саме тому, на відміну від своєї героїні Ніни, Портман не зійшла з розуму і не вбила себе, а отримала «Оскара» і радісно взялася за макарони.

Корисні посилання:

Заради головної ролі в «Чорному лебеді» Наталі Портман мало їла і танцювала по вісім годин на день, в точності як її ненормальна героїня балерина. Такий перфекціонізм – це хвороба чи вірний спосіб домогтися успіху?

  • за скільки схудла наталі портман
  • наталі портман чорний лебібідь дієта

Comments are closed!

_0.31MB/0.00634 sec